Stadion Śląski zmienia nazwę.

Stadion Śląski zmienia nazwę.

9 maja 2019 Wyłączono przez administrator

Tym razem to nie wygłup. Prawdziwy alarm w Katowicach. To była potężna bomba.

Stadion Śląski zmienia nazwę! Wkrótce będzie się nazywał Tauron Stadion Śląski. Za zmianą nazwy ma iść jeszcze więcej atrakcyjnych imprez sportowych i kulturalnych.

Właśnie dobiegają końca rozmowy pomiędzy Urzędem Marszałkowskim w Katowicach, który jest właścicielem stadionu, a firmą Tauron Polska Energia. Jeśli umowa dojdzie do skutku ? a wszystko na to wskazuje ? firma energetyczna zostanie sponsorem chorzowskiego giganta.

Kierowca samochodu zatrzymał się, aby przepuścić pieszą. W rezultacie ucierpiało jego auto a przechodząca przez ulicę kobieta trafiła do szpitala.

Przez pięć kolejnych lat Tauron będzie przelewać na konto Stadionu Śląskiego 1 milion złotych w zamian za to, że w nazwie stadionu znajdzie się słowo „Tauron”.

Tak solidny zastrzyk finansowy z kolei pozwoli organizować w Chorzowie imprezy z udziałem jeszcze większej liczby gwiazd dużego formatu, zarówno z kręgów sportowych, jak i muzycznych. Umowa zostanie prawdopodobnie ogłoszona w sierpniu.

Gaja była głodzona a wreszcie została zakatowana. Następnie Ewa zakleiła jej pysk taśmą izolacyjną ? by Gaja nie wyła, a co najwyżej piszczała. Tą samą taśmą skleiła i skrępowała jej nogi. Po czym utopiła w stawie. Sąd: ?to nie było szczególne okrucieństwo?.

Stadion Ślaski nie jest jedynym obiektem sportowym, sponsorowanym przez firmę Tauron. Od czterech lat patronatem spółki objęta jest krakowska Arena.

Inne koncerny energetyczne także finansują obiekty sportowe. To zawsze przekłada się na dużo bardziej atrakcyjny zestaw odbywających się tam imprez.

Fot. Stadion Śląski.

Możliwe, że kierowcy przestaną wreszcie rozjeżdżać Strefę Kultury. Powrót do pomysłu sprzed lat.

***
Niektóre wcześniejsze publikacje – niżej.
Inne informacje i artykuły: https://katowicedzis.pl/
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis
Jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty.

***

Łoś uderzył w dwa samochody, ale ta poranna historia znalazła szczęśliwe zakończenie. Relacja, zdjęcia i film z prawdziwym happy endem.

 

 

 

Mieli lecieć na wymarzoną majówkę, ale nie wpuszczono ich do samolotu w Pyrzowicach. Policja poszukuje kolejnych osób potraktowanych w ten sposób.

 

 

 

Chuligański wybryk zagrażał zdrowiu i mieniu ludzi. Wśród poszkodowanych jedna poważnie ranna osoba. Trafiła do szpitala.

 

 

 

Podatek od zjedzonych już dawno hamburgerów. To nie żart.

 

 

 

Odnaleziono matkę martwego noworodka.