Koniec tańszego paliwa. Ceny na stacjach wzrosną, a skutki odczują nie tylko kierowcy
Rząd kończy program „Ceny Paliwa Niżej”. Najpierw wraca wyższa akcyza, później ma skończyć się obniżony VAT i mechanizm cen maksymalnych. Kierowcy zapłacą więcej, ale skutki mogą odczuć także osoby bez samochodu, bo od cen paliw zależą koszty transportu, żywności i wielu usług.
