Musi być wstrętnie! Wandal na dworcu katowickim w ciągu kilku sekund dokonał zniszczenia mienia o wartości 40 tys. zł.

Musi być wstrętnie! Wandal na dworcu katowickim w ciągu kilku sekund dokonał zniszczenia mienia o wartości 40 tys. zł.

27 maja 2019 Wyłącz przez administrator

Czary-mary w konkursie Radia Piekary. Powszechnie lubiany pan Stefan ? antykwariusz z katowickiego Skarbka ? prowadził w konkursie, w którym wygraną były wakacje na Malediwach. Coś lub ktoś nie bardzo go jednak lubi.

Nie przejmował się tym, że nagrywają go kamery monitoringu. Misja niszczenia mienia, służącego dziesiątkom tysięcy pasażerów, okazała się ważniejsza niż ewentualna obawa przed odpowiedzialnością karną.

Czy chciał w ten sposób zaimponować partnerce, której dłoń tulił w swej dłoni, idąc przez katowicki dworzec? Ona nie ponosi odpowiedzialności karnej, ale powinna się wytłumaczyć ze swej biernej postawy. Dlaczego nie powstrzymała narzeczonego przed aktem wandalizmu?

Macie telefon tego popularnego producenta smartfonów? Całkiem możliwe, że nie będziecie mieć YouTube, Gmail, Chrome, Google Maps, najpopularniejszej internetowej wyszukiwarki a być może również Facebooka czy Instagramu.

Jej macho – dla zabawy – roztrzaskał elektroniczną tablicę informacyjną na dworcu PKP w Katowicach. W ciągu kilku sekund spowodował straty w wysokości 40 tys. zł. Po czym, wraz z ukochaną, powędrował dalej.

Do tego niszczycielskiego czynu doszło 1 maja. Policja publikuje wizerunek wandala z prośbą o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Tym razem twarz wandala jest bardzo dobrze widoczna. Link do policyjnej strony z jego wizerunkiem: KLIKNIJ

Katowicki magistrat komentuje katastrofalną sytuację w drużynie piłkarskiej GKS Katowice. Wydano oficjalny komunikat, w którym padają bardzo ostre stwierdzenia.

***
Niektóre wcześniejsze publikacje – niżej.
Inne informacje i artykuły: https://katowicedzis.pl/
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis
Jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty.

***

 

Nieprzytomna kobieta leżała w Sztucznej Rawie na katowickim Rynku. Straciła świadomość uderzając w kamienne dno. Nagranie budzi grozę, a jeszcze większą reakcje niektórych osób.

 

 

 

Kolejny światowy szczyt ONZ w Katowicach! Dziś wieczorem w stolicy województwa śląskiego pojawił się minister infrastruktury i rozwoju, by oficjalnie przekazać, że nasze miasto odniosło wielki sukces.