Katowicki magistrat komentuje katastrofalną sytuację w drużynie piłkarskiej GKS Katowice. Wydano oficjalny komunikat, w którym padają bardzo ostre stwierdzenia.

Katowicki magistrat komentuje katastrofalną sytuację w drużynie piłkarskiej GKS Katowice. Wydano oficjalny komunikat, w którym padają bardzo ostre stwierdzenia.

21 maja 2019 Wyłączono przez administrator

Mieszkańcy tej części Katowic są w szoku. Przeraził ich pomysł Tauronu. Podpisy pod protestem zbierane nieomal w każdym sklepie.

Sprawa ta interesuje wielu mieszkańców Katowic. Nie tylko tych, którzy na bieżąco śledzą mecze piłki nożnej. Dlatego komunikat Urzędu Miasta Katowice publikujemy w całości.

Naszą uwagę zwróciły stanowcze i bardzo ostre sformułowania. W komunikacie mowa o „kompromitującym i żenującym stylu” gry. Może to oznaczać, że planowane są twarde decyzje. Zobaczymy.

Aż pięć wypadków z udziałem dzikich zwierząt. I tylko jednego dnia.

„Szanowni Państwo, w mijającym sezonie sportowcy GKS Katowice osiągali satysfakcjonujące wyniki w następujących sekcjach: hokej mężczyzn, siatkówka mężczyzn, piłka nożna kobiet (sezon trwa) oraz szachy.

Z kolei piłkarze GKS Katowice, zamiast zrealizować postawiony cel ? tj. awansować do Ekstraklasy – w kompromitującym i żenującym stylu spadli do II Ligi, pomimo zapewnienia przez Miasto Katowice, czyli właściciela klubu, optymalnych warunków treningowych i stabilnej sytuacji finansowo-organizacyjnej.

W związku z powyższym na początku czerwca, po szczegółowej analizie tej trudnej sytuacji, władze Katowic przedstawią wizję dalszego funkcjonowania męskiej sekcji piłkarskiej w ramach GKS Katowice.

Maciej Stachura, naczelnik Wydziału Komunikacji Społecznej. Urząd Miasta Katowice”.

Wreszcie w Katowicach. Elektryczne skutery i hulajnogi na minuty. Nowością jest to, że można je pozostawiać w dowolnym miejscu.

***
Niektóre wcześniejsze publikacje – niżej.
Inne informacje i artykuły: https://katowicedzis.pl/
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis
Jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty.

***

Ewakuowano osoby znajdujące się w bezpośredniej strefie zagrożenia wybuchem. Cały odcinek ulicy został zamknięty. Również dla przejeżdżających tamtędy tramwajów.

 

 

 

Dramat i niedowierzanie. GieKSa żegna się z 1 Ligą. Próba analizy przyczyn katastrofy.

 

 

 

Ostrzeżenie inspekcji sanitarnej. Skażona żywność trafiła do sprzedaży.

 

 

 

Samobójca specjalnie wybrał to miejsce. Czekał aż nadjedzie pociąg, by z dużej wysokości rzucić się wprost przed lokomotywę.

 

 

 

Teraz i oni już tego nie wytrzymali. Choć ciężko uwierzyć, że tam zaczęły się demonstracje.