Jedna osoba zginęła na miejscu. Trwa walka o życie pozostałych. Na wiele godzin droga została zablokowana.

Jedna osoba zginęła na miejscu. Trwa walka o życie pozostałych. Na wiele godzin droga została zablokowana.

26 maja 2019 Wyłącz przez administrator

Czary-mary w konkursie Radia Piekary. Powszechnie lubiany pan Stefan ? antykwariusz z katowickiego Skarbka ? prowadził w konkursie, w którym wygraną były wakacje na Malediwach. Coś lub ktoś nie bardzo go jednak lubi.

Wypadek wydarzył się na granicy Katowic i Tychów. Samochód osobowy wyjeżdżający na dwupasmówkę z drogi biegnącej przez Czułów wpadł w poślizg i wypadł z jezdni.

W wypadku ucierpiały cztery osoby. Jedna zginęła na miejscu. Jest nią dziewiętnastoletnia pasażerka. Trzy osoby są ranne.

Nieprzytomna kobieta leżała w Sztucznej Rawie na katowickim Rynku. Straciła świadomość uderzając w kamienne dno. Nagranie budzi grozę, a jeszcze większą reakcje niektórych osób.

Do tej strasznej tragedii doszło w nocy. Służby ratunkowe powiadomiono o nim o godz. 2.15. a dopiero o godz. 8.30 droga została odblokowana.

Jezdnia w kierunku Katowic była zamknięta ze względu na pracę techników policyjnych, którzy gromadzili materiał dowodowy. Prokuratura zbada okoliczności tragedii. Kierowca, który miał wyjść z wypadku bez szwanku, został zatrzymany przez policję.

Kolejny światowy szczyt ONZ w Katowicach! Dziś wieczorem w stolicy województwa śląskiego pojawił się minister infrastruktury i rozwoju, by oficjalnie przekazać, że nasze miasto odniosło wielki sukces.

W czasie, gdy na miejscu wypadku policjanci i strażacy prowadzili swoje działania, samochody jadące od strony Tychów w kierunku Katowic, były kierowane objazdem przez Kostuchnę.

Niestety w ostatnich dniach niemal codziennie informujemy o tragicznych zdarzeniach, do których dochodzi na drogach naszego regionu. A czasem również o nieodpowiedzialnym zachowaniu kierowców. Wczoraj na przykład pisaliśmy o karygodnym zachowaniu kilkunastu kierowców, których zirytowało czekanie aż służby ratownicze odtransportują rannego motocyklistę do szpitala (KLIKNIJ), a także o samochodach jeżdżących – wczoraj właśnie – rolkostradą na Muchowcu (KLIKNIJ).

Macie telefon tego popularnego producenta smartfonów? Całkiem możliwe, że nie będziecie mieć YouTube, Gmail, Chrome, Google Maps, najpopularniejszej internetowej wyszukiwarki a być może również Facebooka czy Instagramu.

***
Niektóre wcześniejsze publikacje – niżej.
Inne informacje i artykuły: https://katowicedzis.pl/
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis
Jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty.

***

Czy terroryści zaplanowali atak? Ogłoszono alarm antyterrorystyczny drugiego stopnia o kryptonimie Bravo.

 

 

 

Wypadek podczas szkolnej wycieczki z Jaworzna. Dziewięcio i dziesięcioletnie dzieci trafiły do trzech szpitali.

 

 

 

Rozbitym samochodem pijak uciekał przez Katowice. Inny kierowca go ścigał.

 

 

 

Katowicki Park Leśny na Muchowcu przeszkodą lotniczą nr 37. Rozpatrywany jest wniosek o jej usunięcie.

 

 

 

Te tabletki zostały wycofane z aptek. To ważna decyzja, gdyż lek mógł nieprawidłowo zadziałać.