Wielki przejazd rowerami zacznie się w Katowicach. Uczestnicy imprezy zawczasu przestrzegają przed utrudnieniami.

Wielki przejazd rowerami zacznie się w Katowicach. Uczestnicy imprezy zawczasu przestrzegają przed utrudnieniami.

14 czerwca 2019 Wyłączono przez administrator

Wiemy w jakich okolicznościach doszło do bandyckiego napadu w centrum Katowic. Łupem złoczyńców padła ogromna suma pieniędzy. Podczas napadu zraniony został człowiek.

W ten weekend niektórymi naszymi ulicami będzie poruszał się peleton IV Rekreacyjnego Przejazdu Rowerowego ?Katowice-Ostrawa na Kole 2019?. Rowerzyści ostrzegają, że może się to wiązać z utrudnieniami na trasach, którymi przejadą.

Impreza rozpocznie się dziś o 18.45 na ul. Bogucickiej, w rejonie Bulwarów Rawy. Już kwadrans później, o godz. 19, rowerzyści wyjadą na trasę przejazdu rundy honorowej, która będzie biegła ulicami: Bulwary Rawy – ul. Bogucicka, Al. Roździeńskiego (79), ul. Murckowska (86), ul. 1 Maja, ul. Bogucicka ? Bulwary Rawy.

Napój skażony nieznaną chemiczną substancją w jednym z katowickich marketów. Opakowanie nie było naruszone.

O godz. 19.10 nastąpić ma planowany powrót na miejsce startu i zakończenie rundy honorowej.

Jutro kolarze wystartują o 8 rano z Ostrawy, aby przyjechać do Katowic. Do naszego miasta mają dotrzeć między godz. 14.20 a 15.45.

Pojadą ulicami: Podleska, Niezapominajek, Zaopusta, Armii Krajowej, Jankego, Kolejowa (81), Kościuszki, (Francuska/Gawronów lub Francuska/Ceglana). Ten etap podróży zakończą na Kempingu 215 w Dolinie Trzech Stawów.

Napad na katowickiego radnego. Apelujemy do wszystkich świadków tego bandyckiego czynu. Nie pozwólmy, by sprawcy pozostali bezkarni.

W niedzielę o 8. rano wyjadą z powrotem do Ostrawy. Wyruszą z kempingu w Dolinie Trzech Stawów, następnie ulicami: Francuska/Gawronów lub Francuska/Ceglana, Kościuszki, Kolejowa (81), Jankego, Armii Krajowej, Zaopusta, Niezapominajek, Podleska, po czym opuszczą Katowice.

?Katowice-Ostrawa na Kole? to cykliczna impreza organizowana już po raz czwarty przez Urząd Miasta Katowice, Urząd Miasta Ostrawa oraz KS AZS AWF Katowice. W tym roku w przejeździe weźmie udział ok 120 rowerzystów.

Jest kolejny! Nowy wodny plac zabaw w Katowicach!

Trasa o długości około 100 kilometrów wiedzie malowniczymi szlakami naszego województwa i Kraju Morawsko-Śląskiego

Początek i koniec trasy u nas w Dolinie Trzech stawów. U naszych południowych bratanków w Trojhalí Karolina – Sportoviště a Dvojhalí w Ostrawie.

Program imprezy i więcej szczegółów na temat przejazdu tutaj: KLIKNIJ

Miała na sobie sportowy strój. Jej ciało znaleziono w Katowicach. Śledczy nie wykluczają żadnej wersji, z zabójstwem włącznie.

***
Niektóre wcześniejsze publikacje – niżej (dot. tel.).
Inne informacje i artykuły: https://katowicedzis.pl/
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis
Jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty.