Wiemy w jakich okolicznościach doszło do bandyckiego napadu w centrum Katowic. Łupem złoczyńców padła ogromna suma pieniędzy. Podczas napadu zraniony został człowiek.

Wiemy w jakich okolicznościach doszło do bandyckiego napadu w centrum Katowic. Łupem złoczyńców padła ogromna suma pieniędzy. Podczas napadu zraniony został człowiek.

13 czerwca 2019 Wyłącz przez administrator

Napad na katowickiego radnego. Apelujemy do wszystkich świadków tego bandyckiego czynu. Nie pozwólmy, by sprawcy pozostali bezkarni.

To przypominało scenariusz sensacyjnego filmu. Jeden z klientów banku Pekao SA zaparkował swój samochód przed oddziałem na al. Korfantego 56 i wszedł do banku.

Miał wziąć sporą gotówkę. Dlatego został obsłużony w osobnym pokoju i wypuszczony tylnym wyjściem. I to właśnie tam musieli zaczaić się bandyci.

Miała na sobie sportowy strój. Jej ciało znaleziono w Katowicach. Śledczy nie wykluczają żadnej wersji, z zabójstwem włącznie.

Mężczyzna został zaatakowany tuż pod bankiem. Napad był brutalny. Nieoficjalnie mówi się o 100 tys. złotych, które padły łupem napastników. Było ich prawdopodobnie dwóch.

Napad miał miejsce 27 maja. Policja wciąż prowadzi intensywne czynności w celu ujęcia sprawców. Teren jest monitorowany nie tylko przez kamery w banku. Nie potwierdziły się pogłoski, jakoby ktoś został zatrzymany.

Jest kolejny! Nowy wodny plac zabaw w Katowicach!

Napadnięty mężczyzna znajduje się w szpitalu. Ze względu na znaczną sumę gotówki, jaką pobierał, mógł być właścicielem kantoru.

Pisaliśmy: Bandycki napad w centrum Katowic. W jego trakcie jedna osoba raniona.

Fot. Pixabay.

***
Niektóre wcześniejsze publikacje – niżej (dot. tel.).
Inne informacje i artykuły: https://katowicedzis.pl/
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis
Jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty.