Tylko razem możemy odbudować Polskę – zapowiada Rafał Piech.

Tylko razem możemy odbudować Polskę – zapowiada Rafał Piech.

27 czerwca 2022 Wyłącz przez administrator

Jakiś czas temu został prezydentem Siemianowic Śląskich. Teraz chce sięgnąć po władzę w całej Polsce.

***

W przemówieniu, inaugurującym marsz po mandaty poselskie oraz senatorskie, nie mogło zabraknąć odniesień do pandemii, jako że Piech jest jednym z bardziej znanych aktywistów ruchu kontestującego obowiązujące do niedawna zakazom i nakazom stanu epidemii. Mówił w nim o „sanitaryzmie” jako jednej z form zniewolenia.

Rafał Piech jest też jednym z liderów ugrupowania Polska Jest Jedna. Teraz ogłosił, że ruch zaczyna walkę o miejsce w parlamencie.

Już na początku tej walki pojawiły się tajemnicze problemy. Jak czytamy na stronie ruchu PJJ: „Dzisiaj otrzymaliśmy potwierdzenie że doszło do cyber-ataku na stronę www.pjjtv i to już po kilku godzinach od momentu kiedy ogłosiliśmy , iż weźmiemy udział w wyborach, na stronie nie można odtworzyć żadnego nagrania, a jest ich kilkadziesiąt, boją się prawdy. (…) Nie sądziliśmy, że będą się tak bardzo bać skoro tak nas atakują”.

Dodajmy, że PJJ.tv to rodzaj internetowej platformy wideo, będącej zarazem stroną ruchu. Jest ona opatrzona nagłówkiem: „telewizja prawdy”, poniżej widnieje maksyma: „Bóg – rodzina – ojczyzna”.

Na pasku reklama jednego z materiałów wideo: „Prezydent Rafał Piech – nowe wideo: II Wojna światowa 1941 rok – fałszywe paszporty Covid 19 – 2021 rok – fałszywe paszporty”.

KOMENTARZE: TYLKO FACEBOOK.

Masz problem, widzisz problem, masz ważną informację? Daj nam znać:

poczta@katowicedzis.pl lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś.

***

Tych, którzy jeszcze nie widzieli, zachęcamy do obejrzenia filmu dokumentalnego „Wymazy spod płota. Pandemia, wielkie pieniądze, śmierć” (baner z linkiem do filmu przy tekście).

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***

Redaktor naczelny Katowice Dziś Mateusz Cieślak.

***