Zmiany w GKS. Czy wyjdą klubowi na dobre?

Zmiany w GKS. Czy wyjdą klubowi na dobre?

13 czerwca 2019 Wyłączono przez administrator

Dwustu lat w świetnej formie, dobrym nastroju i zdrowiu! Pani Tekla wczoraj świętowała swoje 113 urodziny. Jest najstarszą osobą w Polsce.

Wiceprezydenci Katowic Bogumił Sobula i Waldemar Bojarun poinformowali o przyszłości klubu sportowego GKS Gieksa Katowice. nastąpi gruntowna zmiana polityki działania klubu.

Nową polityką jest system 4-4-2. To znaczy: 40% wyniki, 40% jakość szkolenia młodzieżowego, 20% skuteczność w pozyskiwaniu nowych sponsorów.

Napad na katowickiego radnego. Apelujemy do wszystkich świadków tego bandyckiego czynu. Nie pozwólmy, by sprawcy pozostali bezkarni.
Nowe zadania otrzymał również sztab szkoleniowy z trenerem Górakiem i dyrektorem Góralczykiem na czele. Mają oni za zadanie wyszukać młodych chłopaków, którzy mają „GieKSiarskie DNA” i za swój klub zostawią serce na boisku.

Jest to duża zmiana w porównaniu do polityki klubu w ostatnich latach. Koniec z kominami płacowymi. W końcu postawiono na młodzież i na współpracę z Akademią ?Młoda Gieksa?.

Jest kolejny! Nowy wodny plac zabaw w Katowicach!

Dzięki temu do pierwszej drużyny włączeni zostali m.in. Szymon Frankowski, Szymon Małecki czy Thomas Skiba.

Awans do 1 Ligi po roku nie jest priorytetem. Urząd Miasta Katowice poinformował, że plan awansu musi zostać zrealizowany w ciągu 2-3 sezonów.

Jak poinformował wiceprezydent Bojarun, rozbudowany zostanie system szkoleniowy dotyczący siatkówki.

– W przypadku hokeju sprawa jest trochę bardziej skomplikowana, ale też zmierzamy w tym kierunku ? dodał.

Zaginęła czternastoletnia Patrycja. Apel ojca poruszył naszych czytelników.

Nadal trwają poszukiwania nowego prezesa klubu. Na razie nie wiadomo, kto zastąpi zwolnionego po 7 latach pracy Marcina Janickiego.

– Dziękuję za 7 lat pracy na rzecz klubu panu Janickiemu. Zostawia on GKS w bardzo dobrej kondycji finansowej i organizacyjnej. Był dobrym i uczciwym prezesem ? podsumował wiceprezydent Sobula.

Poinformowano również, że prędka nominacja nowego prezesa nie jest najwyższym priorytetem dla klubu.

Pacjent przyszedł do szpitala szukając pomocy lekarskiej. Niczego tam nie ukradł, nie zdemolował, nikogo też nie obraził, znieważył czy pobił. A mimo to ściga go teraz policja, upublicznia jego wizerunek i chce postawić mu zarzut popełnienia przestępstwa.

Katowice Dziś: Czy magistrat ma już jakąś wizję wyboru nowego prezesa klubu, czy sprawa dalej jest otwarta, w toku?

Bogumił Sobula:

Sprawa jest w toku, prowadzimy rozmowy w tym zakresie. Tak jak już wspomniałem, nie chodzi o to, by znaleźć kogoś z głośnym nazwiskiem, kto uzyska państwa akceptację poprzez swoje wcześniejsze dokonania. Chodzi o to, by precyzyjnie, na chłodno, dobrać odpowiednich ludzi do zadań, które przedstawiliśmy.

Na zdjęciu: wiceprezydent Sobula odpowiada na pytania dziennikarzy. Tekst i fot.: Sebastian Taborek.

Oto przyszłość Katowic. Najlepsi uczniowie szkół artystycznych w mieście.

***
Niektóre wcześniejsze publikacje – niżej (dot. tel.).
Inne informacje i artykuły: https://katowicedzis.pl/
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis
Jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty.