Niedzielny relaks w markecie

26 sierpnia 2018 0 przez administrator

Piekielny korek na dojeździe do tego popularnego sklepu. Ponieważ to jest handlowa niedziela.

Czytelnicy, którzy przejeżdżali niedawno al. Roździeńskiego, przestrzegają przed gigantycznym zatorem na dojeździe do Ikei. Zakorkowany jest przejazd pod drogą ekspresową, prowadzący na parkingi tego szwedzkiego giganta od strony centrum Katowic i Giszowca.

– Wygląda to tak, jakby całe Katowice postanowiły spędzić tę niedzielę w Ikei – twierdzi nasz czytelnik.

A nie jest to pierwszy raz, gdy w czasie weekendu w tamtej okolicy powstaje ogromny zator. Być może dla wielu ludzi, ciężko pracujących w tygodniu, dwa dni weekendu to jedyna okazja, by spędzić więcej czasu w sklepie meblowym. Efekt to nie tylko tłok na dodze i na parkingu, ale i w samym sklepie.

Taki pobyt w tłumie ludzi, to wątpliwy relaks. Ale jeśli niektóre niedziele są wolne, a niektóre handlowe, łatwo było przewidzieć, jakie będą skutki.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis – jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.