Rowerzyści na start

9 czerwca 2018 0 przez administrator

Jutro zaczyna się Kato Bike Festival. „Festiwal”, gdyż to nie tylko wyścigi.

Cykl imprez rozpocznie się w tę niedzielę przy Stawach Barbara i Janina (Rybaczówka, ul. Pszczyńska 4).

Kolejne tury KBF zaplanowano na 15 lipca w Parku Kościuszki, 12 sierpnia na Dolinie Trzech Stawów i 2 września w Parku Zadole. Finał imprezy i uroczyste wręczenie nagród 15 września w Dolinie Trzech Stawów podczas Vienna Life Lang Team Maratony Rowerowe.

Młodsi zawodnicy

Startują w następujących kategoriach: 0-3 lat, 4-6 lat, 7-9 lat, 10-12 lat oraz 13-15 lat. (z podziałem na chłopców i dziewczynki).

Starsi zawodnicy

Młodzież od 16 roku życia i dorośli będą mieli okazję zmierzyć się w wyścigach cyklu Grand Prix o Puchar Prezydenta Miasta Katowice, na dystansie ok. 5-15 km (w zależności od lokalizacji).

Kato Bike Festival to nie tylko zawody, ale przede wszystkim fantastyczna zabawa w gronie najbliższych. Uczestnicy imprezy będą mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji w miasteczku zawodów i strefie chillu. Organizator przygotował animacje dla dzieci i dorosłych oraz tory przeszkód. Podczas zawodów w Dolinie Trzech Stawów można wyrobić kartę rowerową.

Biuro Zawodów funkcjonować będzie w godzinach 11:00 ? 14:30 w okolicy startu/mety. W zawodach mogą brać udział wszyscy chętni, którzy zostaną wpisani na listę startową po zgłoszeniu swojego udziału na stronie:
www.elektronicznezapisy.pl 

Można zapisać się w dniu zawodów, o ile nie został osiągnięty limit zawodników.

Każdy zawodnik musi posiadać własny rower i kask. Udział w imprezie jest bezpłatny.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy – jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy.

Fot. Pixabay.