Kosmiczny Mecz z Aniołami.

Kosmiczny Mecz z Aniołami.

11 marca 2023 Wyłącz przez administrator

Kosmiczny Mecz z Aniołami w katowickim Spodku to znowu będzie fantastyczne wydarzenie przyciągające tłumy. Start o godz. 17.

***

W sportowym pojedynku na rzecz podopiecznych ze Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów” udział wezmą najpopularniejsi kabareciarze, najbardziej znane osobistości ze świata show biznesu oraz pierwszoligowi zawodnicy. Znani i lubiani zagrają w koszykówkę i siatkówkę, a całkowity dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony zostanie na pomoc dzieciom z Domu Aniołów Stróżów.

W dotychczasowych meczach na boisku pojawili się m.in.: Jerzy Dudek, Joanna Jędrzejczyk, Rafał Maserak, Ewelina Lisowska, Piotr Kupicha, Piotr Małachowski, Cezary Trybański, siatkarze Plusligi, członkowie Kabaretu Młodych Panów, Chyba, Czesuaf, Paranienormalni i Neonówka i wielu wielu innych. Nie inaczej będzie i dziś.

Legendarny Kosmiczny Mecz to wielkie sportowe show i moc atrakcji towarzyszących dla całej rodziny. Wydarzenie to swoją skalą przerasta inne eventy charytatywne na Śląsku.

Pierwsze Legendarne Kosmiczne Mecze organizowane były w Rybniku, szybko jednak okazało się, że popularność imprezy jest tak duża, że konieczne było przeniesienie wydarzenia do większej Hali Widowiskowo-Sportowej w Jastrzębiu-Zdroju.

Po latach wielkiego sukcesu Kosmicznych Meczy, organizatorzy postanowiliśmy ponownie podnieść poprzeczkę i zorganizować to wyjątkowe wydarzenie w katowickim SPODKU.

Do tej pory Mecze wspierały Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy oraz Fundację Piątka czy Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów”, które od 30 lat pomaga rocznie ponad 600 dzieciom i młodzieży oraz 100 rodzinom z ubogich, poprzemysłowych śląskich i zagłębiowskich dzielnic.

Dom Aniołów Stróżów prowadzi lokalne, kompleksowe systemy wsparcia i jest autentycznym drugim „domem” dla wielu potrzebujących dzieci. Od wielu lat organizuje również szereg akcji i wydarzeń służących pozyskaniu funduszy na codzienną pomoc dzieciom.

Bilety od: 10 zł. Dzieci do lat 4 – wstęp wolny – (na kolanach rodziców/opiekunów).

Bilet ulgowy – dzieci w wieku 5 – 12 lat (podczas wchodzenia należy okazać dokument stwierdzający wiek dziecka – np. legitymację szkolną).

***

Tych 200 tys. ludzi naprawdę nie musiało umrzeć.

Poruszający film o pandemii – link do strony z filmem: Pandemia Czas Próby (do obejrzenia na komputerze i na niektórych komórkach; zwróć uwagę na to, by zacząć od części pierwszej).

Jeśli masz problem na komórce a chcesz go na niej obejrzeć – w przeglądarce telefonu po prostu wpisz iboma.media
***
KOMENTARZE: TYLKO FACEBOOK.

Masz problem, widzisz problem, masz ważną informację? Daj nam znać:

poczta@katowicedzis.pl lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś.

***

Tych, którzy jeszcze nie widzieli, zachęcamy do obejrzenia filmu dokumentalnego „Wymazy spod płota. Pandemia, wielkie pieniądze, śmierć” (baner z linkiem do filmu przy tekście).

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***

Redaktor naczelny Katowice Dziś Mateusz Cieślak.

***

Mat. pras. DAS.