„Przestają testować! Zamyka się laboratoria!” – bije na alarm znany samorządowiec.

„Przestają testować! Zamyka się laboratoria!” – bije na alarm znany samorządowiec.

15 stycznia 2022 Wyłącz przez administrator

Nie wszystkie laboratoria się zamyka. Ten film ujawnia bardzo niewygodne fakty.

***

Ta wypowiedź padła w „Faktach po faktach” na antenie TVN24:

„Rządzący wolą schować głowę w piach i w tym wszystkim robią rzecz, która jest karygodna. Przestają testować. Wszędzie na świecie testuje się milionami, po to żeby móc przewidzieć, co się stanie, a u nas tych testów jest coraz mniej, zamyka się laboratoria” – tym razem Rafał Trzaskowski, choć jest prezydentem Warszawy, wypowiedział się w imieniu całej Polski.

Trzaskowski nie do końca ma rację. W czasie, kiedy jedne laboratoria się zamyka, innym pozwala się działać. W baraku po barze szybkiej obsługi. W kontenerze. W naczepie ciężarówki.

Poniżej linki do filmu dokumentalnego: „Pandemia. Wielkie pieniądze. Śmierć”. Możecie wybrać: film na Facebooku lub film na YouTube.

Polecamy także stronę www.wymazyfilm.pl, na której znajdziecie również ten film wraz z dodatkami. Link do niej również poniżej.

***

FILM NA FACEBOOKU

 

***

FILM NA YOUTUBE

 

***

STRONA WWW

Tych, którzy jeszcze nie widzieli, zachęcamy do obejrzenia filmu dokumentalnego „Wymazy spod płota. Pandemia, wielkie pieniądze, śmierć” (baner z linkiem do filmu przy tekście).

***

Jeśli zauważyliście coś ważnego lub spotkaliście się z problemem, który należy nagłośnić, kontaktujcie się: poczta@katowicedzis.pl lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś.

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

Redaktor naczelny Katowice Dziś Mateusz Cieślak.

***

Poniżej ważny komunikat na temat: testy koronawirus, wymazy kowid, laboratoria covid.

Gromadzimy dziennikarski materiał na temat następujący: epidemia COVID-19. Inaczej mówiąc: pandemia koronawirusa. Prosimy o kontakt i o relacje a także wspomnienia związane z SARS-CoV-2. Interesuje nas kwarantanna, izolacja, stan epidemii zakazy, lockdown. Jednym słowem całość tematu pod hasłami: koronawirus w Polsce, antygenowy test covid, testy na covid czy test pcr, koronawirus szpitale. Albo też respirator covid.
Anonimowość gwarantowana. Piszcie na poczta@katowicedzis.pl

***

Jeśli interesuje cię:
Ile trwa kwarantanna?
Jak długo trwa izolacja?
Co to jest koronawirus SARS?
Czy szczepionki na koronawirusa działają?
Ilu ludzi umarło na Covid w Polsce?
Czy jest lek na Covid?
Jak leczyć koronawirusa?
Gdzie zrobić test antygenowy?
Ile kosztuje test pcr?
Gdzie zrobić wymaz?
Czytaj nasze teksty.

***