Nawet 10 tys. miesięcznie. Inne atrakcyjne oferty pracy również czekają.

Nawet 10 tys. miesięcznie. Inne atrakcyjne oferty pracy również czekają.

7 maja 2019 Wyłączono przez administrator

Go Work, Pracuj.pl a może Gratka? Większość z nas przegląda wiele stron internetowych w poszukiwaniu lepszej pracy. Wysyłamy swoje aplikacje, które znajdują się wśród kilkuset innych. Tymczasem okazuje się, że atrakcyjne oferty pracy można znaleźć w niedocenianym przez wielu urzędzie pracy.

Na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Katowicach, jest 191 ofert pracy, dla ludzi o różnym stopniu wykształcenia i różnym stopniu dyspozycyjności. Są więc oferty pełnoetatowe, godzinowe, a także etaty niepełne.

Największa pensja proponowana jest kierownikowi budowy. Osoba, która zostanie przyjęta na to stanowisko otrzyma wynagrodzenie 9951.00 zł. Musi jednak posiadać wykształcenie wyższe, najlepiej budowlane lub elektryczne. Co najmniej 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierownika budowy i koniecznie znać język angielski na poziomie C1 w mowie i piśmie.

Atrakcyjne propozycje pracy są też dla ludzi z wykształceniem zawodowym a nawet bez żadnego wykształcenia. 5,5 tys., zł. może zarobić operator kruszarki, 5 tys. zł ? serwisant-montażysta urządzeń wentylacyjnych i pięciu cieślów szalunkowych.

Także 5 tys. zł może zarobić elektromechanik maszyn i urządzeń oraz konsultant ds. podróży z językiem hiszpańskim. Te dwie propozycje jednak skierowane są do osób posiadających min. średnie wykształcenie.

Poza tym wiele ofert skierowanych jest do pielęgniarek i pielęgniarzy, fryzjerek, operatorów różnych urządzeń, kierowców, czy asystentów. Na przyzwoite pensje mogą liczyć nie tylko ludzie z wyższym wykształceniem, ale również dobrzy fachowcy po szkole zawodowej.

***
Niektóre wcześniejsze publikacje – niżej.
Inne informacje i artykuły: https://katowicedzis.pl/
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis
Jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty.

***