Katowiccy muzycy z szansą na „muzycznego Oscara”! Orkiestra Muzyki Nowej nominowana do Fryderyka 2026.
Katowicka Orkiestra Muzyki Nowej nominowana do Fryderyka 2026! Zespół pod batutą Szymona Bywalca powalczy o nagrodę w kategorii muzyki współczesnej. Ich album „JAK BY TO POWIEDZIEĆ…” to surrealistyczne słuchowisko nagrane w katowickim NOSPR-ze, w którym usłyszymy m.in. Matyldę Damięcką. Poznaj szczegóły tego wyjątkowego sukcesu naszych artystów!
