Złodziej kompletnie się nie przejmował tym, że może zostać nagrany zarówno przez kamery znajdujące się w sklepie jubilerskim, jak i inne kamery monitoringu.

Złodziej kompletnie się nie przejmował tym, że może zostać nagrany zarówno przez kamery znajdujące się w sklepie jubilerskim, jak i inne kamery monitoringu.

8 września 2021 Wyłącz przez administrator

Swoją drogą może zostać ukarany nie tylko za kradzież dwóch złotych obrączek, lecz również za to, że w sklepie nie miał nałożonej maseczki.

***

Do kradzieży doszło 1 lipca w sklepie przy ul. Piastowskiej w Katowicach. Obrączki mają wartość 4,2 tys. zł.

Mężczyzna widoczny na zdjęciach poszukiwany jest przez policję. To właśnie katowicka komenda upubliczniła jego wizerunek prosząc o pomoc w ustaleniu tożsamości złodzieja.

Sprawę prowadzi Komisariat Pierwszy Policji w Katowicach. Zdjęcia (kolejne trzy poniżej), przedstawiają złodzieja zarówno w sklepie, jak i na ulicy.

Wydaje się, że „dla niepoznaki” mężczyzna raz miał założoną bluzę z kapturem, a raz zdjętą. O zasłonięciu twarzy najwidoczniej zapomniał.

***

Poniżej ważny komunikat.

Gromadzimy dziennikarski materiał dokumentujący okres stanu epidemii. Zbieramy ważne informacje a także doświadczenia osób, które zetknęły się z różnymi sytuacjami, w tymi takimi o charakterze patologicznym. Liczymy na kontakt osób, które np. straciły bliskich poprzez niewłaściwe podejście, zaniechanie, zwłokę czy nieprawidłowo przeprowadzone testy. Bardzo zależy nam na kontakcie ze strony diagnostów i innych osób zatrudnionych w laboratoriach COVID-19, ratowników medycznych, personelu szpitali. Anonimowość gwarantowana. Piszcie na poczta@katowicedzis.pl

***

Redaktor naczelny Katowice Dziś: Mateusz Cieślak.

Jeśli zauważyliście coś ważnego lub spotkaliście się z problemem, który należy nagłośnić, kontaktujcie się: poczta@katowicedzis.pl lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś.

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***