Wiadomo, co po Tesco, w Silesia City Center.

Wiadomo, co po Tesco, w Silesia City Center.

8 września 2021 Wyłącz przez administrator

Zarządca tego centrum handlowego poinformował, że w miejsce sklepu tej szkockiej sieci, która opuszcza Polskę, pojawi się Kaufland.

***

SCC działa na terenie zamkniętej kopalni Kleofas. Zostało otwarte w listopadzie 2005 r.

Od samego początku największym sklepem tego centrum handlowego był hipermarket Tesco. Cechował się tym, że był jedynym sklepem wielkopowierzchniowym w Katowicach, czynnym przez całą dobę.

Nawiasem mówiąc, zakupy w środku nocy w tym sklepie, była to pomyłka. Bardzo często stało się w długich kolejkach do niewielu otwartych kas, tracąc nawet kilkadziesiąt minut.

W SCC Kaufland rozpocznie działalność za około dwa miesiące.

***

Poniżej ważny komunikat.

Gromadzimy dziennikarski materiał dokumentujący okres stanu epidemii. Zbieramy ważne informacje a także doświadczenia osób, które zetknęły się z różnymi sytuacjami, w tymi takimi o charakterze patologicznym. Liczymy na kontakt osób, które np. straciły bliskich poprzez niewłaściwe podejście, zaniechanie, zwłokę czy nieprawidłowo przeprowadzone testy. Bardzo zależy nam na kontakcie ze strony diagnostów i innych osób zatrudnionych w laboratoriach COVID-19, ratowników medycznych, personelu szpitali. Anonimowość gwarantowana. Piszcie na poczta@katowicedzis.pl

***

Redaktor naczelny Katowice Dziś: Mateusz Cieślak.

Jeśli zauważyliście coś ważnego lub spotkaliście się z problemem, który należy nagłośnić, kontaktujcie się: poczta@katowicedzis.pl lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś.

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***