Marsz Równości w Katowicach. Wideorelacja.

Marsz Równości w Katowicach. Wideorelacja.

12 września 2021 Wyłącz przez administrator

Zamieszczamy poniżej łącze do wideorelacji z wczorajszego Marszu Równości, autorstwa pani Marty. Dla osób zainteresowanych szerszą relacją z tego wydarzenia mamy drugą relację w Grupie Katowice Dziś, gdzie m.in. można wysłuchać przemówienia wiceprezydenta Katowic Jerzego Woźniaka.

***

Poniżej ważny komunikat.

Gromadzimy dziennikarski materiał dokumentujący okres stanu epidemii. Zbieramy ważne informacje a także doświadczenia osób, które zetknęły się z różnymi sytuacjami, w tymi takimi o charakterze patologicznym. Liczymy na kontakt osób, które np. straciły bliskich poprzez niewłaściwe podejście, zaniechanie, zwłokę czy nieprawidłowo przeprowadzone testy. Bardzo zależy nam na kontakcie ze strony diagnostów i innych osób zatrudnionych w laboratoriach COVID-19, ratowników medycznych, personelu szpitali. Anonimowość gwarantowana. Piszcie na poczta@katowicedzis.pl

***

Redaktor naczelny Katowice Dziś: Mateusz Cieślak.

Jeśli zauważyliście coś ważnego lub spotkaliście się z problemem, który należy nagłośnić, kontaktujcie się: poczta@katowicedzis.pl lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś.

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***