Kolejny lokal gastronomiczny w Katowicach zaprasza w swoje podwoje.  Do „normalnej” działalności powraca restauracja i kawiarnia Via Toscana.

Kolejny lokal gastronomiczny w Katowicach zaprasza w swoje podwoje. Do „normalnej” działalności powraca restauracja i kawiarnia Via Toscana.

26 lutego 2021 Wyłącz przez administrator

Ogłoszenie z hasztagiem #otwieraMY pojawiło się na stronie facebookowej lokalu.

***

Nas poinformował czytelnik, że mieszcząca się w najwyższym budynku Katowic Via Toscana postanowiła wpuścić do wnętrza gości.

„Pragniemy Was poinformować, że od najbliższej soboty tj. 27.02.2021. od godz. 12:00 drzwi naszej restauracji ponownie będą dla Was otwarte dzięki partii STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW i ich akcji #otwieraMY” – poinformowali prowadzący restauracjo-kawiarnię.

I zaapelowali: „Prosimy o udostępnienia, aby ta informacja dotarła do wszystkich, którzy tęsknią za naszą kuchnią”.

Aby uzyskać więcej informacji należy dzwonić na nr telefonu podany na stronie restauracji. W ten sposób również uzgadniane są rezerwacje.

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***

Komunikat Redakcji: Jeśli zauważyliście coś ważnego lub spotkaliście się z problemem, który należy nagłośnić, kontaktujcie się: poczta@katowicedzis.pl lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś albo na Facebooku Bezpieczny Bytom.

***
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.

Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: Ma ona aktualnie ponad 10 tys. członków – osób i instytucji – które mogą tam zamieszczać swoje wpisy i informacje. Nazywa się ona po prostu Grupa Katowice Dziś. W wyszukiwarce Fb można wpisać grupakatowicedzis

Zapraszamy.

***

Fot. Via Toscana.