Helikopterem, który spadł tej nocy między Pszczyną a Tychami, podróżować miał jeden z największych producentów pieczarek w naszym kraju.

Helikopterem, który spadł tej nocy między Pszczyną a Tychami, podróżować miał jeden z największych producentów pieczarek w naszym kraju.

23 lutego 2021 Wyłącz przez administrator

Jak wiadomo okolice Pszczyny to pieczarkarskie zagłębie.

To właśnie tam kierował się helikopter, który uległ wypadkowi.

***

Minionej nocy doszło do tragicznego wypadku na pograniczu Piasku i Jankowic.

Kilka minut po północy Wojewódzka Straż Pożarna w Katowicach otrzymała zgłoszenie o rozbiciu się w tych okolicach prywatnego helikoptera, którym leciały cztery osoby.

Akcja ratownicza była bardzo trudna, ponieważ maszyna spadła w miejscu, gdzie jest podmokły teren i nie było możliwości dojazdu samochodem.

Niestety uratowano tylko dwie. Obecnie przebywają one w szpitalu.

Nieoficjalnie wiadomo że jedną ze śmiertelnych ofiar jest znany producent pieczarek Karol Kania.

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***

Komunikat Redakcji: Jeśli zauważyliście coś ważnego lub spotkaliście się z problemem, który należy nagłośnić, kontaktujcie się: poczta@katowicedzis.pl lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś albo na Facebooku Bezpieczny Bytom.

***
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.

Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: Ma ona aktualnie ponad 10 tys. członków – osób i instytucji – które mogą tam zamieszczać swoje wpisy i informacje. Nazywa się ona po prostu Grupa Katowice Dziś. W wyszukiwarce Fb można wpisać grupakatowicedzis

Zapraszamy.

***