Po szczycie klimatycznym ONZ to kolejna światowa konferencja, która odbywać się będzie w Katowicach. Początek już jutro.

Po szczycie klimatycznym ONZ to kolejna światowa konferencja, która odbywać się będzie w Katowicach. Początek już jutro.

4 listopada 2019 Wyłącz przez administrator

Więcej – czytaj poniżej.

***
Wszystkie nasze informacje i artykuły: https://katowicedzis.pl/
Regularnie tu zaglądaj – nie wszystko publikujemy na Facebooku.
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis
Jej członkom wyświetla się więcej naszych facebookowych postów.
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.
***

Nasza nowa usługa. Ogłoszenia. Całkowicie bezpłatne – dla każdego.

***

Do 7 listopada w Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbywać się będzie Światowa Konferencja Antydopingowa WADA 2019. Do Katowic zjechać ma około 2 tys. przedstawicieli rządów czy federacji sportowych z różnych kontynentów.

To będzie również okazja do promocji zarówno naszego miasta, jak i całego regionu. Goście mają w planie nie tylko obrady, lecz również odwiedziny w kilku miejscach.

Członkowie WADA 2019 przejdą wraz z przewodnikiem po Katowicach. Zobaczą Nikiszowiec, pojadą do kopalni Guido w Zabrzu, a także do zamku w Pszczynie.

Zobaczą również Kraków, kopalnię soli w Wieliczce i klasztor paulinów na Jasnej Górze. Przewidziano także ich wizytę w muzeum Auschwitz-Birkenau.

Dziś więcej szczegółów na temat tego ważnego wydarzenia. Jeśli będzie ono wpływać na komunikację publiczną w centrum Katowic, informacje na ten temat przekażemy w osobnej publikacji.