Rano i przed południem przewidywane są dodatkowe utrudnienia w centrum Katowic. Związane będą z przejazdem kolumny prezydenckiej.

Rano i przed południem przewidywane są dodatkowe utrudnienia w centrum Katowic. Związane będą z przejazdem kolumny prezydenckiej.

4 listopada 2019 Wyłącz przez administrator

Więcej – czytaj poniżej.

***
Wszystkie nasze informacje i artykuły: https://katowicedzis.pl/
Regularnie tu zaglądaj – nie wszystko publikujemy na Facebooku.
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis
Jej członkom wyświetla się więcej naszych facebookowych postów.
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.
***

Nasza nowa usługa. Ogłoszenia. Całkowicie bezpłatne – dla każdego.

***

Jak dziś już pisaliśmy, we wtorek 5 listopada rozpoczyna się Międzynarodowa Konferencja Antydopingowa WADA 2019. Odbywać się ona będzie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Wydarzenie to zainauguruje wystąpienie prezydenta Andrzeja Dudy. Jak informuje Kancelaria Prezydenta RP, wystąpienie to zaplanowano na godz. 9.00.

Stąd też apel do wszystkich kierowców (a także pasażerów komunikacji miejskiej), by w jutrzejszym harmonogramie dnia wzięli pod uwagę ewentualne utrudnienia. Na stronach policji śląskiej nie ma niestety informacji o tym, czy i które ulice w śródmieściu będą zamykane na czas przejazdu prezydenckiej kolumny.

Kancelaria Prezydenta nie informuje o innych wydarzeniach w Katowicach bądź w naszym regionie, w których Andrzej Duda miałby brać udział w dniu jutrzejszym. Szczyt popołudniowy powinien więc minąć bez dodatkowych niespodzianek.