Fatalna sytuacja na najważniejszych arteriach wiodących do centrum Katowic. Na jednej z nich doszło do wypadku – zator się ciągnie aż przez trzy miasta.

Fatalna sytuacja na najważniejszych arteriach wiodących do centrum Katowic. Na jednej z nich doszło do wypadku – zator się ciągnie aż przez trzy miasta.

4 listopada 2019 Wyłączono przez Redakcja Katowice Dziś

Więcej – czytaj poniżej.

***
Wszystkie nasze informacje i artykuły: https://katowicedzis.pl/
Regularnie tu zaglądaj – nie wszystko publikujemy na Facebooku.
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis
Jej członkom wyświetla się więcej naszych facebookowych postów.
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.
***

Nasza nowa usługa. Ogłoszenia. Całkowicie bezpłatne – dla każdego.

***

Do tej ostatniej sytuacji doszło na wysokości sklepu sieci Ikea. Tam zderzyło się ze sobą kilka samochodów jadących w kierunku śródmieścia Katowic.

W chwili przygotowywania tekstu korek ciągnął się przez cały katowicki odcinek trasy ekspresowej. A także przez cały sosnowiecki odcinek tej trasy. Kończył się dopiero w okolicach centrum handlowego M1 w Czeladzi.

Niezbyt optymistyczne doniesienia płyną również od kierowców jadących S1 w kierunku autostrady, by potem skierować się do Katowic. Jadący od Imielina poruszają się z prędkością około 10 km/h.

Ciasno jest również na pozostałych ważnych drogach prowadzących do Katowic. Apelujemy o ostrożność, cierpliwość i wyrozumiałość dla innych. W okresie Wszystkich Świętych w okolicach Katowic doszło niestety do tragicznych wypadków, w których zginęli ludzie. Na ten temat pisaliśmy w odrębnym tekście.

Aktualizacja (8.40). Przed zwężeniem na Giszowcu doszło do wypadku. Trwa akcja ratownicza. Droga od Tychów w kierunku centrum Katowic jest zablokowana.