Za wysoką frekwencję w Katowicach będzie nagroda. Dwa inne miasta naszej aglomeracji – wzorem Katowic – też chcą nagrodzić mieszkańców.

Za wysoką frekwencję w Katowicach będzie nagroda. Dwa inne miasta naszej aglomeracji – wzorem Katowic – też chcą nagrodzić mieszkańców.

15 października 2019 Wyłącz przez administrator

Więcej – czytaj poniżej.

***
Wszystkie nasze informacje i artykuły: https://katowicedzis.pl/
Regularnie tu zaglądaj – nie wszystko publikujemy na Facebooku.
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis
Jej członkom wyświetla się więcej naszych facebookowych postów.
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.
***

Nasza nowa usługa. Ogłoszenia. Całkowicie bezpłatne – dla każdego.

***

To będzie święto demokracji. Prezydent Katowic Marcin Krupa jeszcze wczoraj ogłosił:

„Drodzy Mieszkańcy Katowic, serdecznie gratuluję rekordu frekwencji w tegorocznych wyborach do Sejmu i Senatu. Wynik 66,95 proc. ze 166 na 167 obwodowych komisji to bardzo dobry rezultat, porównując do wyborów parlamentarnych w 2015 roku, kiedy frekwencja w Katowicach wyniosła 57,31. Słowa dotrzymuję, dlatego już pracujemy nad organizacją koncertu. Szczegóły niebawem”.

Również władze dwóch innych miast naszej aglomeracji zamierzają nagrodzić swoich obywateli za udział w wyborach.

Sosnowiec ogłosił (nieco tajemniczo): „Jesteśmy dumni. Frekwencja wyższa niż w województwie, a także w Polsce. Sosnowiec – brawo! Wiecie co to oznacza? Atrakcje za pół ceny. Ale mamy dla Was coś jeszcze… Bądźcie czujni i śledźcie nasz fanpage”.

Prawdopodobnie chodzi o niższe ceny biletów na baseny, lodowisko i do Teatru Zagłębia. Mają one obowiązywać od 8 do 10 listopada.

Będzin ogłosił: „Frekwencja 60% to mało, próbujemy dobić do 100%. Co powiecie na taką umowę? Wy idziecie na wybory, a za Waszą aktywność miasto udostępni Wam zwiedzanie atrakcji za złotówkę! Jeden warunek. Idziemy na rekord frekwencji!!! Zamek, baszta, pałac, a może rabat w zamkowej Arendzie? Wystarczy oddać głos. 26 i 27 października obiekty Muzeum Zagłębia za 1 zł oraz rabat 50% w Lochach Zamkowych Arenda”.