Jest coraz mniej czasu. Kubuś będzie miał operację 31 lipca.

Jest coraz mniej czasu. Kubuś będzie miał operację 31 lipca.

20 lipca 2019 Wyłącz przez administrator

***
Wszystkie nasze informacje i artykuły: https://katowicedzis.pl/
Regularnie tu zaglądaj – nie wszystko publikujemy na Facebooku.
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis
Jej członkom wyświetla się więcej naszych facebookowych postów.
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.
***

O ośmioletnim Kubusiu z Katowic już pisaliśmy. Jest bardzo doświadczony przez los. Wkrótce czeka go kosztowna operacja.

Oddajmy głos mamie Kuby:

„Czasami zastanawiam się, jakim cudem on jest taki radosny. Kubuś, mój synek, przeszedł w swoim życiu już tak wiele? Zbyt wiele na 8-letniego chłopca. Wiele operacji, z których większość tylko pogorszyła jego stan. W końcu pojawiła się szansa na ratunek w Aschau! Gdy miało być już lepiej, okazało się, że operacji wymagają też wykrzywiające się stópki synka. Na jedną udało się uzbierać, ale na kolejną brakuje gigantycznej sumy? Bardzo proszę, pomóż Kubusiowi!

31 lipca mój synek powinien trafić na stół operacyjny, by najlepsi specjaliści zoperowali jego stopę. Tylko dzięki temu cały wcześniejszy wysiłek, mnóstwo pieniędzy, ból i łzy nie pójdą na marne! Niestety, kolejny raz zmuszona jestem poprosić o pomoc, ale matka dla swojego dziecka jest w stanie zrobić wszystko?

Dzięki Waszej pomocy, pomocy setek ludzi o ogromnych sercach, Kubuś przeszedł dwie operacje bioder i kolan w niemieckim Aschau. Trafiliśmy tam w ostatniej chwili. Dopiero w Aschau okazało się, że biodra Kubusia są zwichnięte! Gdybyśmy nie zdążyli, synek już na zawsze byłby skazany na wózek inwalidzki? Walka nie była łatwa, okupiona bólem i wieloma nieprzespanymi nocami. Kubuś długo dochodził do siebie po operacji, jednak gdy na jego buźce pojawiał się uśmiech, na nowo odzyskiwałam siły i wiarę, że w końcu będzie lepiej!

Niestety, stan stóp Kuby coraz bardziej się pogarsza. Pierwszą operację mamy w czerwcu, kolejną pod koniec lipca. Tyle jeśli chodzi o plan leczenia? By doszło ono do skutku, konieczne są bardzo duże pieniądze, których już nie jestem w stanie samodzielnie zdobyć. Ponownie więc jestem tu wierząc, że ktoś nam pomoże?”

Więcej na stronie zbiórki na rzecz Kuby (Fundacja Siepomaga). Tam można również wpłacać pieniądze: KLIKNIJ