Grosiki za przejazd

20 września 2018 0 przez administrator

Bilet miesięczny za złotówkę? Niestety nie dla każdego.

Jeden złoty za miesiąc podróżowania Kolejami Śląskimi. To oferta dla studentów pierwszego roku. W ten sposób KŚ chcą przyciągnąć nowych klientów. Czego nie ukrywają.

„Chcemy w ten sposób zachęcać studentów do sprawdzenia transportu kolejowego w codziennej drodze na uczelnię. Mamy przy tym nadzieję, że testy wypadną na tyle pomyślnie, że przynajmniej część z żaków pozostanie z nami na kolejne miesiące i lata” – informują KŚ.

Oferta „Studenciak” będzie dostępna w platformie SkyCash od 1 do 31 października. Zakupiony w ten sposób bilet jest dostępny od razu i ważny przez miesiąc od daty zakupu ? czyli np. bilet kupiony 5 października będzie ważny do 4 listopada.

Do wyboru są wszystkie relacje obsługiwane przez Koleje Śląskie, z wyjątkiem odcinka Chałupki ? Bogumin (Bohumin) i pociągów Ornak na odcinku Żywiec ? Zakopane. Podczas kontroli oprócz biletu niezbędne będzie okazanie dokumentu potwierdzającego rozpoczęcie studiów ? legitymacji studenckiej lub zaświadczenia dostępnego na stronie WWW KŚ, w zakładce „Oferty ? Dla Studenta”.

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis – jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy.

Źródło: Koleje Śląskie.