Na spotkanie ze śmiercią

5 marca 2018 0 przez administrator

Piętnastoletnia dziewczyna przyjechała do Katowic specjalnie po to, by skoczyć z dachu wieżowca. Zmieniła zdanie. Usiłowała popełnić samobójstwo w jednym z katowickich centrów handlowych. Ranna trafiła do szpitala.

Nastolatka przyjechała do Katowic z Tarnowskich Gór. Na szczęście wcześniej napisała wiadomość, że jedzie do naszego miasta. Wybrała Katowice na miejsce swojej śmierci. Poinformowała, że zamierza skoczyć z dachu wieżowca.

O sprawie natychmiast poinformowano policję. Tarnogórscy policjanci zaalarmowali policjantów z Katowic. Ci rozpoczęli poszukiwania dziewczyny. Znaleźli ją w jednym z centrów handlowych. Najwidoczniej dziewczyna zmieniła zdanie. Gdy ją odnaleziono miała już liczne rany cięte na rękach. Udało się ją uratować. W porę znalazła się w szpitalu.

Dramat, o którym piszemy rozegrał się 26 lutego, w miniony poniedziałek, dokładnie tydzień temu. Na zdjęciu: Ludzie o swoich desperackich zamiarach często informują na portalach społecznościowych. Natychmiast reagujmy. Możemy uratować czyjeś życie.