
Kierowca uciekł.
3 sierpnia 2022Groźna sytuacja w centrum Katowic. Auto uderzyło w słup i zablokowało jedną z ważniejszych ulic śródmieścia. Nagranie.
***
Pani Marta na krótkim filmie prezentuje skutki zdarzenia, do którego doszło na ul. Mikołowskiej w Katowicach.
Samochód osobowy wpadł na konstrukcję wiaduktu kolejowego, przebiegającego nad ulicą. Ma spore uszkodzenia, zarówno z przodu, jak i z tyłu.
Kierowca uciekł. Oznacza to, że mógł być pijany lub pod wpływem substancji psychoaktywnych. Albo po prostu nie miał uprawnień do prowadzenia samochodu.
Nagranie obejrzysz KLIKAJĄC TUTAJ
***
ABSOLUTNA REWELACJA – SPRAWDZILIŚMY
***
KOMENTARZE: TYLKO FACEBOOK.
Masz problem, widzisz problem, masz ważną informację? Daj nam znać:
[email protected] lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś.
***
Tych, którzy jeszcze nie widzieli, zachęcamy do obejrzenia filmu dokumentalnego „Wymazy spod płota. Pandemia, wielkie pieniądze, śmierć” (baner z linkiem do filmu przy tekście).
***
Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.
***
Redaktor naczelny Katowice Dziś Mateusz Cieślak.
***