Porażająca bezmyślność kierowcy, który parkując zablokował przejeżdżający tramwaj.

Porażająca bezmyślność kierowcy, który parkując zablokował przejeżdżający tramwaj.

13 czerwca 2021 Wyłącz przez administrator

W tym miejscu Katowic dzieje się to notorycznie.
Pasażerowie przestawili samochód.

***

Następny przykład bezmyślnego parkowania. W niedzielne popołudnie tramwaj linii nr 6, jadący w stronę centrum, nie mógł przejechać z powodu źle zaparkowanego samochodu.

Zdarzenie miało miejsce obok placu Miarki, przy wlocie na ulicę Jagiellońską.

Motorniczy wraz z trzema pasażerami popchnęli auto w przód, by tramwaj mógł przejechać. Udało się.

Oto następny kierowca, który nie potrafi myśleć, parkując swój pojazd. Dodajmy, że w tym miejscu dzieje się to notorycznie.

Kierowcy parkują swoje samochody nie zwracając uwagi na wyraźnie zaznaczoną (białą linią strefę), gdzie nie powinien wystawać tył auta.

Do podobnych sytuacji często dochodzi również nieco bliżej miejskiego Rynku, na ul. Kochanowskiego, w ciągu kamienic pomiędzy pl. Miarki a ul. Wojewódzką. AnnBS

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***

Komunikat Redakcji: Jeśli zauważyliście coś ważnego lub spotkaliście się z problemem, który należy nagłośnić, kontaktujcie się: poczta@katowicedzis.pl lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś.

***
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.

Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: Ma ona aktualnie ponad 10 tys. członków – osób i instytucji – które mogą tam zamieszczać swoje wpisy i informacje. Nazywa się ona po prostu Grupa Katowice Dziś. W wyszukiwarce Fb można wpisać grupakatowicedzis

Zapraszamy.

***