Mrożąca krew w żyłach sytuacja na granicy Katowic i Mikołowa.

Mrożąca krew w żyłach sytuacja na granicy Katowic i Mikołowa.

28 kwietnia 2021 Wyłącz przez administrator

Ostre blachy, przewożone w naczepie ciężarówki, przecięły pasy zabezpieczające.
Następnie wypadły na zewnątrz – na asfalt ulicy Owsianej, która została w ten sposób zablokowana.
Na szczęście nikomu nie stało się nic złego.

***

Do tego bardzo niebezpiecznego zdarzenia doszło w rejonie skrzyżowania ul. Owsianej i ul. Kościuszki. Przypomnijmy, że Owsiana łączy ul. Kościuszki z Panewnikami.
Jest ona więc bardzo ważną arterią, codziennie przejeżdża nią wiele samochodów. Tym groźniejsze było to zdarzenie.

Ostre i cienkie prostokąty blachy, podczas skrętu w lewo, przecięły pasy zabezpieczające. Ładunek wysypał się na zewnątrz.

Blachy zablokowały jeden z pasów ulicy. Jak informuje policja: „Pomimo porannych godzin i dużego natężenia ruchu, nie doszło do żadnego zdarzenia drogowego ani nikt nie ucierpiał”.

Policjanci pomogli kierowcy w ponownym załadowaniu ładunku. Kierowca otrzymał mandat za niewłaściwe zabezpieczenie blach.

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***

Komunikat Redakcji: Jeśli zauważyliście coś ważnego lub spotkaliście się z problemem, który należy nagłośnić, kontaktujcie się: poczta@katowicedzis.pl lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś albo na Facebooku Bezpieczny Bytom.

***
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.

Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: Ma ona aktualnie ponad 10 tys. członków – osób i instytucji – które mogą tam zamieszczać swoje wpisy i informacje. Nazywa się ona po prostu Grupa Katowice Dziś. W wyszukiwarce Fb można wpisać grupakatowicedzis

Zapraszamy.

***

Fot. Policja Śląska.