Bułkęs w Katowicach rzeczywiście dziś został otwarty. Jego właściciele postanowili ominąć prawo. Uczynili to w bardzo oryginalny sposób.

Bułkęs w Katowicach rzeczywiście dziś został otwarty. Jego właściciele postanowili ominąć prawo. Uczynili to w bardzo oryginalny sposób.

15 stycznia 2021 Wyłącz przez administrator

Spożycie posiłku było testowaniem jakości potrawy, jej zapachu i smaku – na co z każdym zawierano umowę.

Prezentujemy film z wizyty w Bułkęsie.

***

Termin wykonania dzieła strony ustalały na 15 stycznia w godzinach od 14 do 15.30. Wykonawca dzieła otrzymywał 1 zł wynagrodzenia.

W zamian zobowiązywał się do wykonania dzieła polegającego na zbadaniu jakości, smaku oraz walorów estetycznych produktu udostępnionego mu przez Bułkęs oraz do wydania pisemnej opinii o produkcie.

Wrażenia należało zamieścić w specjalnej ankiecie. Ocenie podlegały: barwa, zapach, kruchość, soczystość, smakowitość.

W czasie trwania usługi Bułkęs odwiedziło szereg osób, chętnych, by sobie dorobić. Zjawili się również policjanci, lecz nie po to, by wziąć udział w ankiecie.

Wizyta w Bułkęsie: poniżej film autorstwa Marty Bachurskiej.

***

Komunikat Redakcji: Jeśli zauważyliście coś ważnego lub spotkaliście się z problemem, który należy nagłośnić, kontaktujcie się: poczta@katowicedzis.pl lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś albo na Facebooku Bezpieczny Bytom.

***
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.

Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: Ma ona aktualnie ponad 10 tys. członków – osób i instytucji – które mogą tam zamieszczać swoje wpisy i informacje. Nazywa się ona po prostu Grupa Katowice Dziś. W wyszukiwarce Fb można wpisać grupakatowicedzis

Zapraszamy.

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***