Zbiorowe samobójstwo w Sosnowcu. Dwoje rodziców i syn postanowili zakończyć swoje życie nie dbając o to, że wraz z nimi zginąć mogą inni ludzie.

Zbiorowe samobójstwo w Sosnowcu. Dwoje rodziców i syn postanowili zakończyć swoje życie nie dbając o to, że wraz z nimi zginąć mogą inni ludzie.

1 marca 2019 1 przez administrator

Przerażające doniesienia ze stolicy Zagłębia Dąbrowskiego. Centrum Kryzysowe Wojewody Śląskiego poinformowało dzisiaj o tragicznym a zarazem bardzo groźnym zdarzeniu, do którego doszło w czwartek wieczorem.

Jedna z rodzin, mieszkających w kilkupiętrowym budynku przy ul. Białej Przemszy, postanowiła popełnić zbiorowe samobójstwo. Dwoje rodziców w wieku około 60 lat i ich 40-letni syn odkręciło gaz ziemny w mieszkaniu.

Zanim doszło do eksplozji, inni lokatorzy budynku poczuli woń ulatniającego się gazu. Jak informuje Centrum Kryzysowe: „wskutek interwencji rodziny i sąsiadów nie doszło do wybuchu”. Jednak troje desperatów zatruło się wyziewami gazu.

Gdy nadjechali ratownicy medyczni, rodzice jeszcze żyli. Zostali przewiezieni do szpitala. Ich syna usiłowano reanimować na miejscu, lecz niestety bez skutku. Zmarł.

***
Inne informacje i artykuły: https://katowicedzis.pl/
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: Grupa
Jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty.
Jeśli uznasz, że warto, udostępnij tę publikację innym. Dziękujemy.

Fot. Wikimedia.

Skarby nazistów i niezwykła opowieść o ostatnich miesiącach II wojny światowej. Ujawnione zostały fragmenty „Dziennika wojennego” (Kriegstagebuch), opisującego operację ukrywania złota, bezcennych dzieł sztuki i innych przedmiotów o niezwykłej wartości.

Wiadomo już, kim są. I wiadomo, że zdewastowali nie tylko Kalwarię Panewnicką.

Co ze zmianą czasu? Jest data jej ostatecznego końca. Możliwe też, że w Polsce będzie obowiązywała inna godzina niż w Niemczech, Czechach czy na Słowacji.

Fałszywy prokurator grasuje w Katowicach. Wyczyścił konto jednego z mieszkańców. Niestety na tym się nie skończyło.

Ta bardzo ważna droga zostanie na pewien czas zamknięta. Pamiętajmy o tym, planując najbliższe dni.

200 tys. samochodów jeżdżących po Polsce zostało wyposażonych w tzw. „urządzenie oszukujące”. Sądowy wyrok daje szansę właścicielom tych aut na odszkodowania.

Zwłoki jednego z mężczyzn odkryto na dachu jednego z budynków w Katowicach. Ciało kolejnego znaleziono w oczku wodnym w Parku Śląskim.