Tak wygląda złodziej

27 czerwca 2018 0 przez administrator

Czternastoletni chłopak przyjechał na rowerze do sklepu. Złodziej stał z kolegą przed sklepem i kiedy chłopak był w środku, wsiadł na jego rower i uciekł.

Wizerunek złodzieja znamy dzięki kamerze monitoringu. Link do nagrania zabezpieczonego przez policję poniżej.

Z przykrością trzeba stwierdzić, że pod względem rozmaitych kradzieży Katowice przypominają niektóre z włoskich miast – co zostawić na chwilę bez nadzoru to ginie. Dosłownie kilka dni temu publikowaliśmy informację o złodzieju, który zabrał portfel człowieka tuż przed nim robiącego zakupy w tym samym sklepie. Bez najmniejszych skrupułów mężczyzna schował nie swój portfel do kieszeni i szubko się oddalił. On również został nagrany:
https://katowicedzis.pl/index.php/poza-prawem/1385-okazja-czyni-zlodzieja 

14-latek stracił swój rower 29 maja około godz. 17.20 na ul. Korczaka. Rower należący do chłopca miał wartość około 1 tys. zł. Był to mtb rockrider 520 koloru grafitowego.

Poniżej link do nagrania udostępnionego przez policję. Może poznajecie sprawcę tej kradzieży:
http://katowice.slaska.policja.gov.pl/k14/informacje/wiadomosci/236317,Ukradl-rower-14-latkowi-Publikujemy-nagranie-z-monitoringu.html 

***
Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy – jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty. Jeśli możesz – ten post udostępnij.