Podróż wyłącznie za uśmiech

1 czerwca 2018 0 przez administrator

Bezpłatny bilet w prezencie z okazji Dnia Dziecka. To dla młodszych pasażerów. A dla starszych specjalna promocja.

Z okazji Dnia Dziecka przez całą sobotę (2 czerwca) najmłodsi będą mogli podróżować bezpłatnie pociągami Kolei Śląskich.

Bezpłatne przejazdy będą obejmować wszystkie połączenia Kolei Śląskich, z wyjątkiem odcinka przygranicznego Chałupki-Bogumin oraz pociągów Ornak na odcinku Żywiec ? Zakopane.

Z promocji mogą skorzystać wszystkie dzieci do 16. roku życia. W tym celu podczas przejazdu dzieci powinny mieć dokument potwierdzający wiek. Może to być np. książeczka zdrowia dziecka, zaświadczenie o odroczeniu spełniania obowiązku szkolnego lub legitymacja szkolna.

Z okazji długiego weekendu Koleje Śląskie rozszerzają okres obowiązywania niektórych biletów. Dłużej będzie można korzystać z ofert Silesia Weekend oraz Śląskie dla rodziny ? Karta Dużej Rodziny.

Pierwsza z ofert ? Silesia Weekend ? będzie ważna do godz. 6:00 w poniedziałek (4 czerwca). Natomiast z drugiej oferty, skierowanej do rodzin, będzie można korzystać do godziny 24:00 w niedzielę (3 czerwca).

Aby uchronić się przed przykrą niespodzianką, przed planowaniem podróży sprawdźmy, gdzie ze względu na remonty – prowadzone przez PKP PLK – kursuje zastępcza komunikacja autobusowa.

***
Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy. Wchodź bezpośrednio na naszą www. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do wchodzenia bezpośrednio na fanpage i do utworzonej przez nas grupy – jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty.

Źródło: Koleje Śląskie.