Czytelnik odzyskał telefon

21 maja 2018 0 przez administrator

Panie motorniczy! Wielkie podziękowania od pasażera tramwaju.

Za naszym pośrednictwem czytelnik chce bardzo podziękować motorniczemu tramwaju linii 16. W tę niedzielę czytelnik wsiadł na rynku do tramwaju jadącego w kierunku Brynowa. Numer boczny 2078.

„W trakcie jazdy przydarzyła mi się przykra sytuacja. Z kieszeni bluzy wypadł mi telefon” – pisze pasażer.

Jak tylko zguba została zauważona, nasz czytelnik poprzez Messenger skontaktował się z dobrym znajomym i poprosił, by ten zadzwonił na numer zgubionego telefonu. Telefon odebrał motorniczy tramwaju.

Okazało się, że podczas przerwy na pętli w Brynowie motorniczy znalazł komórkę na jednym z siedzeń. Zwrot zguby nastąpił na przystanku na ul. Kościuszki, przy ul. Jordana.

„Piszę do was, ponieważ uważam, iż taka postawa motorniczego zasługuje na jak najwyższe uznanie oraz nagrodzenie, bo pracownik, którego cechuje taka uczciwość to prawdziwy skarb” – komentuje nasz czytelnik.

Panu motorniczemu z tramwaju nr 16 dziękujemy i życzymy pomyślności oraz wszystkiego dobrego.

***
Jeśli uznasz, że warto, daj lajka w zamian za tę publikację i udostępnij ją innym. Dziękujemy. Wchodź bezpośrednio na naszą www i na nasz fanpage na FB. Niczego nie przeoczysz. Facebookowiczów zapraszamy do utworzonej przez nas grupy – jej członkom wyświetlają się wszystkie nasze facebookowe posty.