Mikołowski Bieg Uliczny. Dziś kończą się zapisy on-line.

Mikołowski Bieg Uliczny. Dziś kończą się zapisy on-line.

18 września 2022 Wyłącz przez administrator

Bieg odbędzie się 24 września. Dystanse, które przebiegną zawodnicy to 10 km i 6 km.

To już XVIII Mikołowski Bieg Uliczny im. Henryka Biskupiaka. W tym roku może w nim uczestniczyć aż 500 osób.

„To bieg z tradycją, po trasie ukazującej piękne miasto. Warto w nim wziąć udział, zwłaszcza po dwuletniej pandemicznej przerwie od tego typu wydarzeń” – zachęcają organizatorzy.

Rywalizację dla dorosłych poprzedzą aktywności dla dzieci i młodzieży. Biegi dla najmłodszych odbędą się na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego MOSiR, startując od 9:30.

Zapisów dzieci można dokonywać drogą elektroniczną – na adres imprezy@mosir.mikolow.eu lub osobiście – w siedzibie MOSiR (ul. Konstytucji 3 Maja 31). Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie podpisanego oświadczenia.

Po emocjonujących zawodach dzieci i młodzieży przyjdzie czas na biegi główne, czyli dystanse 10 km i 6 km dla dorosłych.
Pełnoletni zawodnicy wystartują z mikołowskiego rynku i pobiegną ulicami Mikołowa kończąc biegi na terenie kompleksu sportowo-rekreacyjnego MOSiR (ul. Żwirki i Wigury 45).

Zapisy:
http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=7072&fbclid=IwAR0fudVN1mI3opIe7MJghm7aP1N8_wadbc5YcN0V0Po9FXAd192b2yMLrhI

Po zakończeniu rejestracji internetowej będzie możliwość zapisu w biurze zawodów w dniu imprezy, jednakże kwota będzie już wynosić 100 zł.

W pakietach startowych na zawodników zapisanych online czekają koszulki. W dniu zawodów już nie.
Warto więc podjąć decyzję wcześniej i skorzystać z tańszej formy zapisów, uzyskując zarazem pamiątkową koszulkę biegową.

Dodatkową atrakcją dla wszystkich uczestników biegu będzie konkurs z nagrodami, w którym do wygrania będzie nagroda główna – rower!

***

Tych 200 tys. ludzi naprawdę nie musiało umrzeć.

Poruszający film o pandemii – link do strony z filmem: Pandemia Czas Próby (do obejrzenia na komputerze i na niektórych komórkach; zwróć uwagę na to, by zacząć od części pierwszej).

Jeśli masz problem na komórce a chcesz go na niej obejrzeć – w przeglądarce telefonu po prostu wpisz iboma.media
***
KOMENTARZE: TYLKO FACEBOOK.

Masz problem, widzisz problem, masz ważną informację? Daj nam znać:

poczta@katowicedzis.pl lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś.

***

Tych, którzy jeszcze nie widzieli, zachęcamy do obejrzenia filmu dokumentalnego „Wymazy spod płota. Pandemia, wielkie pieniądze, śmierć” (baner z linkiem do filmu przy tekście).

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***

Redaktor naczelny Katowice Dziś Mateusz Cieślak.

***

ABSOLUTNA REWELACJA – OLEJEK DOBRY NA WSZYSTKO – WIĘCEJ? KLIKNIJ A SIĘ DOWIESZ

***