Trwają poszukiwania mordercy bądź morderców.

Trwają poszukiwania mordercy bądź morderców.

11 sierpnia 2022 Wyłącz przez administrator

Ciała obu kobiet znaleziono dzięki ich bliskiej krewnej, zaniepokojonej tym, że matka oraz siostra nie odbierają telefonów.

***

Mieszkanka innej wsi we wtorek pojechała do Gruszewni (powiat kłobucki), by sprawdzić, dlaczego mama i siostra nie odbierają od niej telefonów.

Po wejściu do domu dokonała makabrycznego odkrycia. jej siostra leżała martwa na podłodze, w kałuży krwi.

Policja informuje, że około godziny 17.40 oficer dyżurny kłobuckiej komendy za pośrednictwem wojewódzkiego centrum powiadamiania ratunkowego został poinformowany, że w jednym z domów jednorodzinnych w Gruszewni odnaleziono ciało kobiety.

O zdarzeniu poinformowała siostra. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów, którzy po przybyciu potwierdzili zgłoszenie.

Stróże prawa w budynku, oprócz zwłok 48-letniej kobiety, natrafili na ciało 70-letniej matki obu sióstr („Fakt” twierdzi, że to siostra znalazła również martwą matkę – na piętrze budynku).

Na miejscu pracowali policyjni śledczy wraz z technikiem kryminalistyki. Ich pracę nadzorował prokurator z Prokuratury Rejonowej w Częstochowie.

Rozpoczęto przeczesywanie okolicy. Kłobuckich policjantów wspierali kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, mundurowi z katowickiego oddziału prewencji, policyjni przewodnicy wraz z psami służbowymi oraz strażacy OSP.

***

Poruszający film o pandemii – link do strony z filmem: Pandemia Czas Próby (do obejrzenia na komputerze i na niektórych komórkach; zwróć uwagę na to, by zacząć od części pierwszej).

Jeśli masz problem na komórce a chcesz go na niej obejrzeć – w przeglądarce telefonu po prostu wpisz iboma.media
***

KOMENTARZE: TYLKO FACEBOOK.

Masz problem, widzisz problem, masz ważną informację? Daj nam znać:

poczta@katowicedzis.pl lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś.

***

Tych, którzy jeszcze nie widzieli, zachęcamy do obejrzenia filmu dokumentalnego „Wymazy spod płota. Pandemia, wielkie pieniądze, śmierć” (baner z linkiem do filmu przy tekście).

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***

Redaktor naczelny Katowice Dziś Mateusz Cieślak.

***

Fot. Policja.