Brak komórki lokatorskiej to nie problem. Poznaj zalety self storage!

Brak komórki lokatorskiej to nie problem. Poznaj zalety self storage!

28 marca 2022 Wyłącz przez administrator

Komórki lokatorskie niegdyś były dodatkiem do mieszkania w blokach z wielkiej płyty. Współcześnie developerom albo brakuje miejsca na tego typu komórki, albo oczekują za ich wykup ogromnych pieniędzy. W stanach zjednoczonych od lat nikt nie przejmuje się tego typu problemami, gdyż w USA normą są magazyny self storage. W Polsce boksy magazynowe to nowość dedykowana dla szerokiego grona klientów. Sprawdź, dlaczego warto zainteresować się tematyką self storage i zdecydować się na wynajem magazynu.

1. Magazyny self storage: dlaczego warto?

2. Nowoczesne pomieszczenia magazynowe

3. Self storage w centrum Katowic

4. Magazyny samoobsługowe szansą na zdobycie dodatkowej przestrzeni

Nie wszystkie mieszkania mają dużą powierzchnię. Z tego powodu nie zawsze pojawia się możliwość wydzielenia pokoju tylko dla przechowywania rzeczy. Ogólnie rzecz biorąc, mieszkanie nie powinno być traktowane jak magazyn. Nawet jeśli ktoś ma mieszkanie powyżej 120 metrów kwadratowych, to z pewnością nie chce z mieszkania robić czegoś, co powinno odbywać się wyłącznie w pomieszczeniach magazynowych. W nowym i starym budownictwie coraz większym problemem są typowe komórki lokatorskie. Jeśli są, to małe i najczęściej zawilgocone albo nienadające się do użytkowania z powodu licznych włamań do piwnic. Fantastycznym rozwiązaniem dla osób, którym marzy się dodatkowa przestrzeń, jest wynajem boksów magazynowych od Rozarent.pl.

Magazyny self storage: dlaczego warto?

Nawet jeśli możemy pochwalić się posiadaniem komórki lokatorskiej, to nie zawsze spełnia ona oczekiwania. Takie komórki w blokach mieszkalnych są zbyt małe, by można było przenieść tam swoje rzeczy na czas remontu. Komórki lokatorskie w kamienicach to najczęściej problem z wilgocią. Sporym zagrożeniem dla rzeczy w nich przechowywanych są coraz częstsze „oberwania chmury”, które zalewają piwnice. Przedmioty po takim zalaniu raczej nie będą nadawały się do użytku. Nawet jeśli jest ubezpieczenie od zalania, to sprzęt elektryczny czy elektroniczny trzeba oddawać do rzeczoznawcy, który za opłatą oceni szkodę. Jeśli przedmioty nie będą odpowiednio oczyszczone i osuszone, to bardzo szybko może pojawić się na nich pleśń, która szkodliwa jest nie tylko dla sprzętu, ale i dla zdrowia człowieka.

Nowoczesne pomieszczenia magazynowe do wynajęcia

Klienci indywidualni mają do swojej dyspozycji nowoczesne magazyny, w których przechowywane mienie jest w 100% bezpieczne. Całodobowa ochrona skutecznie odstrasza osoby niepowołane przed próbą wtargnięcia do komórek magazynowych. Wejść mogą jedynie osoby upoważnione. W magazynach panuje stała temperatura, co jest potwierdzone prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Umowę na kontenery można podpisać na czas określony, co stanowi elastyczne rozwiązanie dla osób, które potrzebują przechowywać swoje rzeczy na czas przeprowadzki. Atutem lokalizacji est dogodny dojazd dla wszystkich. Magazyn samoobsługowy to strefa prywatna — sąsiedzi nie będą się interesować nieswoimi sprawami.

Self storage w centrum Katowic

Magazyny samoobsługowe są dostępne we wszystkie dni w tygodniu. Można z nich korzystać o każdej porze dnia i nocy. Nowoczesne boksy magazynowe służą do przechowania rzeczy i pojazdów różnej wielkości. Pomieszczenie magazynowe jest propozycją dla osób prywatnych, którym podoba się założenie funkcjonowania less mess storage. Magazyny zbiorcze mogą również służyć do przechowywania przedmiotów, z którymi trudno jest się rozstać z wielu przyczyn. Czasami są to pamiątki po bliskich osobach, które mają wartość emocjonalną. Mogą to też być rowery, których nie da się trzymać w mieszkaniu, gdyż po prostu zawadzają. Osoby prywatne chętnie decydują się na wynajem kontenerów, gdy ich mieszkanie ma najemcę, który ma swoje meble i nie chce korzystać z mebli właściciela mieszkania. Kamery monitoringowe dopilnują, by poszczególne boksy były chronione przed wzrokiem ciekawskich.

Magazyny samoobsługowe szansą na zdobycie dodatkowej przestrzeni

Każdy klient, który zdecydował się na wynajem powierzchni typu komórki magazynowe, docenia warunki, jakie dostaje osoba wynajmująca. Możliwość przeniesienia niepotrzebnych rzeczy z domu, zwłaszcza gdy brakuje miejsca, to super opcja dla osób, które chcą zachować porządek. Publikowane komentarze wyrażają zadowolenie klientów z less mess storage. Wynajmowane komórki magazynowe są dobre dla osób, które na przykład są w trakcie sprzedaży mieszkania, gdzie nowy właściciel nie zgadza się na przechowanie rzeczy po podpisaniu aktu notarialnego. Magazyny zbiorcze sprawiają, że nie trzeba prosić znajomych o pomoc w składowaniu swoich rzeczy na określony czas. Każdy może mieć do komórek magazynowych dostęp — i to zupełnie niezależny. Wynajem magazynu nie oznacza skomplikowanych formalności — już teraz można zapoznać się z proponowaną powierzchnią i warunkami umowy. Jeśli korzystasz już z less mess storage, dodaj komentarz komentarze — powiadom przyjaciół. Nie każdy wie o istnieniu boksów magazynowych w centrum Katowic. Twoja osobista rekomendacja może to zmienić — nie ma nic cenniejszego od opinii zadowolonych klientów!

***

Materiał partnerski.