Na drogach naszego regionu weekend, na który przypada Wszystkich Świętych, rozpoczął się wyjątkowo tragicznie (więcej zdjęć z tekstem).

Na drogach naszego regionu weekend, na który przypada Wszystkich Świętych, rozpoczął się wyjątkowo tragicznie (więcej zdjęć z tekstem).

1 listopada 2021 Wyłączono przez administrator

Kierowcy! Bądźcie ostrożni – minione godziny przyniosły szereg groźnych zdarzeń drogowych.

***

To zdjęcia (kolejne poniżej) z miejsca wypadku, do którego doszło wczoraj w Pawłowicach, na popularnej Wiślance. Na trasie w kierunku Wisły właśnie doszło do czołowego zderzenia samochodu osobowego z autobusem.

Wypadek wydarzył się o godz. 11. Warunki na drodze były bardzo dobre.

Jedna osoba zginęła. Pięć zostało rannych.

W całym kraju trwa akcja „Znicz”. W ten sposób, jak co roku, policjanci „drogówki” starają się wpłynąć na to, by kierowcy jeździli bezpiecznie.

Bilans tegorocznego święta zmarłych już teraz jest jednak tragiczny. Tylko do godz. 8 dnia dzisiejszego na drogach całego kraju doszło do 61 wypadków.

Zginęło w nich aż 10 osób. Aż 77 zostało rannych, niektóre bardzo ciężko.

Dodajmy, że na drogach nie brakowało również pijanych kierowców. Zatrzymano aż 343 osób, prowadzących pod wpływem alkoholu.

***

Jeśli zauważyliście coś ważnego lub spotkaliście się z problemem, który należy nagłośnić, kontaktujcie się: [email protected] lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś.

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

Redaktor naczelny Katowice Dziś Mateusz Cieślak.

***

Poniżej ważny komunikat na temat: testy koronawirus, wymazy kowid, laboratoria covid.

Gromadzimy dziennikarski materiał na temat następujący: epidemia COVID-19. Inaczej mówiąc: pandemia koronawirusa. Prosimy o kontakt i o relacje a także wspomnienia związane z SARS-CoV-2. Interesuje nas kwarantanna, izolacja, stan epidemii zakazy, lockdown. Jednym słowem całość tematu pod hasłami: koronawirus w Polsce, antygenowy test covid, testy na covid czy test pcr, koronawirus szpitale. Albo też respirator covid.
Anonimowość gwarantowana. Piszcie na [email protected]

***

Jeśli interesuje cię:
Ile trwa kwarantanna?
Ile trwa izolacja?
Co to jest koronawirus SARS?
Czy szczepionki na koronawirusa działają?
Ilu ludzi umarło na Covid w Polsce?
Czy jest lek na Covid?
Jak leczyć koronawirusa?
Gdzie zrobić test antygenowy?
Ile kosztuje test pcr?
Gdzie zrobić wymaz?
Czytaj nasze teksty.

***