Jedna osoba zginęła w płomieniach. Druga została tak bardzo poparzona, że trafiła do Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich.

Jedna osoba zginęła w płomieniach. Druga została tak bardzo poparzona, że trafiła do Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich.

22 kwietnia 2021 Wyłącz przez administrator

Tragiczny pożar w Mysłowicach.

***

Jak informuje straż pożarna ogień zauważono na parterze kamienicy przy ul. Bytomskiej. Akcja ratowniczo-gaśnicza rozpoczęła się natychmiast po zgłoszeniu, około 11.25.

Już w chwilę później na miejscu byli strażacy. Wśród płomieni natrafiono na dwoje ludzi.

72-letni mężczyzna już nie żył. 42-letnia kobieta żyła mimo ciężkich poparzeń. Wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala oparzeniowego w Siemianowicach Śląskich.

Wszczęto śledztwo. Okoliczności tragedii wyjaśniają policja oraz prokuratura.

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***

Komunikat Redakcji: Jeśli zauważyliście coś ważnego lub spotkaliście się z problemem, który należy nagłośnić, kontaktujcie się: poczta@katowicedzis.pl lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś albo na Facebooku Bezpieczny Bytom.

***
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.

Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: Ma ona aktualnie ponad 10 tys. członków – osób i instytucji – które mogą tam zamieszczać swoje wpisy i informacje. Nazywa się ona po prostu Grupa Katowice Dziś. W wyszukiwarce Fb można wpisać grupakatowicedzis

Zapraszamy.

***

Fot. Policja Śląska.