Wielka polityka komentowana z Katowic. Ogromna dawka humoru i artystyczne ujęcie poważnego tematu.

Wielka polityka komentowana z Katowic. Ogromna dawka humoru i artystyczne ujęcie poważnego tematu.

3 lutego 2021 Wyłączono przez administrator

Jacek Łapot, znany nam m.in. z kabaretu Długi, zobaczył w mediach relację o „Pałacu Putina”.

Zobaczył i zadumał się… Po czym skomentował: „Naiwność naszej „klasy politycznej” i brak wyobraźni, pogoń za chwilową sensacją naszych dziennikarzy, czasem mnie drażnią, a czasem śmieszą. A może ja prorok jakiś?”

I przypomniał swój artystyczny komentarz do wydarzeń sprzed kilku lat. A więc: niezrównany Jacek Łapot z przyjaciółmi. Polecamy.

***

Jacek Łapot:

Nagranie zostało wykonane w Katowicach w pracowni na poddaszu, gdzie od czasu do czasu robiłem filmiki.

Grupa, która nazwalismy Selfie Band – Darek Szweda – akordeon, klawisze, Robert „Milord” Kowalski – przeszkadzajki i J.Ł. – teksty i gitara.

Utworzyłem profil Selfie Band.FB., gdzie zamieszczałem nasze produkcje oraz dołączyłem to do grupy „Jestem gorszego sortu”. Grupa (100tys.członków) zniknęła jesienią, podobnie jak mój stary profil J.Ł. i Selfie Band.

Została moja strona „40LAT pracy artystycznej” gdzie teraz umieszczam moje/nasze produkcje oraz linki do Podkastów Coolturalny – Z laptopa Łapota”. W stopce linki.

Najpierw chcieliśmy rzeczywiscie selfi-śpiewać, czyli trzymać telefon i się wygłupiać do aparatu, ale zmądrzeliśmy, uspokoiliśmy się i teraz telefon jest na statywie, a czasem nawet filmik jest potem montowany.

Mam ideę, żeby szybko reagować na wydarzenia takim pastiszem, nie zwracając uwagi na niedoskonałości w jakości obrazu. Czasem kręciłem filmiki z piosenkami tak szybko, że koledzy nie zdążyli dotrzeć.

Link do „Ogryzków Putina” poniżej:

***

Poszukujemy współpracowników. Skontaktuj się mailowo lub przez Fb.

***

Komunikat Redakcji: Jeśli zauważyliście coś ważnego lub spotkaliście się z problemem, który należy nagłośnić, kontaktujcie się: [email protected] lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś albo na Facebooku Bezpieczny Bytom.

***
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.

Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: Ma ona aktualnie ponad 10 tys. członków – osób i instytucji – które mogą tam zamieszczać swoje wpisy i informacje. Nazywa się ona po prostu Grupa Katowice Dziś. W wyszukiwarce Fb można wpisać grupakatowicedzis

Zapraszamy.

***