Jest osobą spokojną, nie ma żadnych wrogów. A mimo to ktoś mu podpalił samochód.

Jest osobą spokojną, nie ma żadnych wrogów. A mimo to ktoś mu podpalił samochód.

8 stycznia 2021 Wyłącz przez administrator

Do podpalenia doszło w nocy z 1 na 2 stycznia w Katowicach. Mało prawdopodobne więc, że auto zapaliło się od fajerwerków.

***

Zdarzenie miało miejsce pomiędzy 1 a 3 w nocy na Nikiszowcu. Samochód mercedes benz coupe klasy C należał do Dawida Tyburskiego, radnego dzielnicy.

Policja stwierdziła, że do pożaru auta doszło na skutek celowego podpalenia. Przy okazji spłonął inny samochód – marki BMW.

Pan Dawid informację o tym groźnym zdarzeniu zamieścił na swoim profilu społecznościowym. Prosi tam o kontakt wszystkich, którzy mogliby pomóc w ustaleniu sprawców podpalenia.

***

Komunikat Redakcji: Jeśli zauważyliście coś ważnego lub spotkaliście się z problemem, który należy nagłośnić, kontaktujcie się: poczta@katowicedzis.pl lub przez „Wyślij Wiadomość” na Facebooku Katowice Dziś albo na Facebooku Bezpieczny Bytom.

***
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.

Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: Ma ona aktualnie ponad 10 tys. członków – osób i instytucji – które mogą tam zamieszczać swoje wpisy i informacje. Nazywa się ona po prostu Grupa Katowice Dziś. W wyszukiwarce Fb można wpisać grupakatowicedzis

Zapraszamy.

***