Zdjęcia te zostały wykonane w Katowicach. Nadesłał nam je czytelnik z pytaniem o to, gdzie są funkcjonariusze straży miejskiej i policji.

Zdjęcia te zostały wykonane w Katowicach. Nadesłał nam je czytelnik z pytaniem o to, gdzie są funkcjonariusze straży miejskiej i policji.

28 września 2020 Wyłącz przez administrator

Na zdjęciach widać samochody z lawetami, które zaparkowano na miejscach przeznaczonych dla inwalidów. Ta praktyka niestety od czasu do czasu ma miejsce w różnych miejscach Katowic.

Kiedyś dziennikarz Katowice Dziś poinformował panią, która zajęła kopertę dla inwalidów pod Pałacem Młodzieży, że nie powinna tam stać. Poprosił o przeparkowanie.

Pani wzruszyła tylko ramionami. Następnie weszła do Pałacu Młodzieży pozostawiając auto na kopercie dla osób niepełnosprawnych.

Innym razem widzieliśmy, jak ktoś postawił swoje auto na kopercie dla inwalidów pod sklepem Auchan przy ul. Panewnickiej. A uczynił to tylko dlatego, że z tego miejsca parkingowego najbliżej było do wejścia do sklepu.

W wypadku uwiecznionym przez czytelnika aż kilka miejsc dla inwalidów zostało zajętych przez auta z lawetami. Działo się to wczoraj, w Strefie Kultury w Katowicach.

„Tak na marginesie myślałem, ze straż miejska w weekendy tez pracuje, bo policja na pewno” – słusznie zauważył czytelnik.

***
Inne nasze informacje i artykuły: Katowice Dziś.
Regularnie tu zaglądaj – nie wszystko publikujemy na Facebooku.
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis
Jej członkom wyświetla się więcej naszych facebookowych postów.
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW

***