Zwierzę w ludzkiej skórze. Dorosły mężczyzna w centrum Katowic zaczepił grupę nastolatków. Następnie pobił szesnastoletniego chłopaka.

Zwierzę w ludzkiej skórze. Dorosły mężczyzna w centrum Katowic zaczepił grupę nastolatków. Następnie pobił szesnastoletniego chłopaka.

23 stycznia 2020 Wyłącz przez administrator

Więcej – czytaj poniżej.
***
Wszystkie nasze informacje i artykuły: https://katowicedzis.pl/
Regularnie tu zaglądaj – nie wszystko publikujemy na Facebooku.
Dla facebookowiczów utworzyliśmy grupę: https://www.facebook.com/groups/GrupaKatowiceDzis
Jej członkom wyświetla się więcej naszych facebookowych postów.
Pamiętaj! Komplet naszych artykułów i informacji tylko na WWW.
***
Nasza nowa usługa. Ogłoszenia. Całkowicie bezpłatne – dla każdego.
***

Do tego bulwersującego zdarzenia doszło na ul. 3 Maja. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że jakiś mężczyzna najpierw zaczepił grupę nastolatków. Następnie pobił 16-letniego chłopaka.

Na miejscu czekali świadkowie. Ci przekazali policjantom rysopis chuligana.

Nieopodal dworca PKP funkcjonariusze zauważyli mężczyznę odpowiadającego rysopisowi. Był to 25-letni mieszkaniec okolic Bierunia.

Chuligan był mocno pijany, co oczywiście w żaden sposób nie usprawiedliwia jego zachowania. Trafił do policyjnego aresztu.

Pobity 16-latek na szczęście nie odniósł żadnych poważnych obrażeń. Mimo to, ze względu na karygodne zachowanie napastnika oraz interes społeczny, prokurator wszczął w tej sprawie postępowanie z urzędu.

25-latkowi przedstawiono już zarzut naruszenia czynności narządu ciała, za który w tym przypadku grozi kara do 2 lat więzienia.

Fot. Policja Śląska.