28 lutego 2026
Pięciolatka sama w pociągu jadącym przez Katowice. Przerażeni rodzice nie znali jej losu – zgłosili jej zaginięcie.
5-letnia dziewczynka jechała sama pociągiem relacji Częstochowa – Bielsko-Biała przejeżdżającym przez Katowice. Zauważył ją funkcjonariusz Służby Celno-Skarbowej i powiadomił policję. Dziecko zostało przekazane policjantom w Tychach.
