Trasa N-S w Rudzie Śląskiej ma połączyć A4 z DTŚ i drogą do Mikołowa. Mieszkańcy Halemby zabrali głos
W Rudzie Śląskiej trwają przygotowania do kolejnego odcinka trasy N-S w stronę Mikołowa. Mieszkańcy Halemby zgłosili postulaty dotyczące przebiegu drogi, ruchu, skrzyżowań i możliwych wyburzeń.
