28 września 2025
Marszałek Śląski bije na alarm i kieruje pismo do Ministerstwa Energii.
Marszałek Województwa Śląskiego bije na alarm. Wojciech Saługa skierował pismo do Ministerstwa Energii, w którym ostrzega przed poważnym kryzysem energetycznym. Chodzi o bezpieczeństwo energetyczne Polski, przyszłość przemysłu i codzienne życie milionów mieszkańców.
