Węglowy bubel Morawieckiego trafił do prokuratury. Setki tysięcy ton bezużytecznego miału zamiast „czarnego złota”.
Skandal wokół importu węgla za rządów PiS nabiera tempa. Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych zawiadamia prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa. Ponad 750 tysięcy ton sprowadzonego surowca nie nadaje się do użytku. Czy amatorszczyzna polityków doprowadziła do wielomilionowych strat Skarbu Państwa?
