Orkiestra zagrała dla Katowic, dla Śląska, dla Zagłębia. Nowoczesny sprzęt znów trafia do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znów wspiera Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Do placówki trafiły nowoczesne pompy do żywienia dojelitowego, które dają małym pacjentom większą wolność i bezpieczeństwo. Sprawdź, jak wieloletnia pomoc Fundacji realnie zmienia oblicze śląskiej pediatrii.
