Bez was nie byłoby tej strony. Powstała dla was, lecz również dzięki wam. Ogromna część tekstów narodziła się dzięki informacjom przekazywanym przez was właśnie. Może większość?

Chcemy pisać o tym, co was interesuje, co dla was ważne, co was boli czy cieszy. W centrum naszej uwagi pozostają ukochane i coraz piękniejsze Katowice. Nie stronimy jednak od tego, by pisać o sprawach dziejących się w innych miejscowościach Metropolii Katowickiej i nie tylko. Katowice są wszak regionalną stolicą i jednym z najważniejszych miast kraju. Są stolicą najludniejszego województwa i centrum największej polskiej aglomeracji.

Zaczęliśmy w maju 2017 r. Początkowo wyłącznie jako serwis informacyjny na Facebooku. Okazało się jednak, że do wielu z was informacje publikowane na Facebooku nie docierały. Nie wszyscy mają profil na tym portalu społecznościowym. Postanowiliśmy więc uruchomić tradycyjną stronę www.

Serwis informacyjny "Katowice Dziś" jest inicjatywą prywatną. Nie dostajemy dotacji państwowych. Nie otrzymujemy pieniędzy z abonamentu rtv, jak rządowe radio i telewizja, które poza nadawaniem programu, za pieniądze publiczne prowadzą swoje serwisy internetowe. "Katowice Dziś" istnieć mogą wyłącznie dzięki pracy redagujących je osób i reklamodawców.


Najszybszy kontakt z nami i zarazem bezpłatny:

E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wiadomości na Facebooku